Başkan Böcek, Muratpaşalı muhtarlarla buluştu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Böcek, Muratpaşalı muhtarlarla buluştu
Başkan Böcek, Muratpaşalı muhtarlarla buluştu

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa ilçesinde görev yapan muhtarları kahvaltıda ağırladı. 
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, muhtarlar buluşmasına devam ediyor. Başkan Böcek, Türkiye Muhtarlar Derneği Antalya Şube Başkanı Mustafa Yılmaz, Antalya Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp, Muratpaşa İlçesi Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Akcan, Antalya Yörük Türkmen Derneği Başkanı Kemal Tunç ve Muratpaşa ilçesi mahalle muhtarlarını kahvaltıda ağırladı. Muhittin Böcek, muhtarlara çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 


Projeler tamamlandı

 


Bugüne kadar vermiş olduğu sözleri hayata geçirdiğini dile getiren Başkan Muhittin Böcek, Toros Mahallesi’nde 32 bin metrekare alan üzerine Expo 2016 Antalya Parkının yapımını tamamladıklarını söyledi. Bununla birlikte Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevleri, Konyaaltı Kültür ve Cemevi, Yaşlılar Kreşi, Kadınlar Sanat ve Eğitim Lokali, 2.ATM Parkı, Kapalı Pazar Yerleri, Sağlıklı Yaşam Merkezi gibi projelerin inşaat çalışmalarını tamamladıklarını kaydetti.

 


Muhtarevleri hizmete açıldı

 


“Muhtarevlerini sadece inşa etmekle kalmıyor, klimasından bilgisayarına tüm tefrişatını da belediye olarak biz karşılıyoruz” diyen Başkan Böcek, Liman, Sarısu, Hurma, Uncalı, Arapsuyu, Toros ve Akkuyu Mahalleleri’nde modern muhtarevlerini hizmete açtıklarını tüm muhtarlık binalarının su ve elektrik faturalarını ödediklerini söyledi.
 


7’den 70’e herkes için Konyaaltı

 


Sosyal belediyeciliğin tüm gereklerini yerine getirdiklerini ifade eden Muhittin Böcek, Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM) ile ihtiyaç sahibi kimselere yardım eli uzattıklarını söyledi. Başkan Muhittin Böcek, KOSHİM bünyesinde bulunan sosyal birimler ile geçtiğimiz yıl 14 bin kişiye ücretsiz yardım ulaştırdıklarını bildirdi.


Muratpaşa İlçesi Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Akcan, Muratpaşa muhtarları olarak kendilerine zaman ayıran Başkan Muhittin Böcek’e çiçek takdim ederek teşekkür etti.

 

Anahtar Kelimeler:
Manavgat'ta orman yangınıÖnceki Haber

Manavgat'ta orman yangını

Yaşlı çiftin evin çatısını yaptırmak için biriktirdiği parayı çaldılarSonraki Haber

Yaşlı çiftin evin çatısını yaptırmak içi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!