Başbakan Yıldırım'dan Vatandaşlara Ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başbakan Yıldırım'dan Vatandaşlara Ziyaret
İSTANBUL'DA CENAZE TÖRENİNE KATILAN BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM, MALTEPE'DE BULUNAN BAŞIBÜYÜK MUHTARLIĞINI VE BİR KAHVEHANEYİ ZİYARET ETTİ. VATANDAŞLARLA ÇAY İÇEN BAŞBAKAN YILDIRIM'IN GÜNDEMİ CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU VE TERÖR OLDU.
Sanax İnşaat

Başbakan Binali Yıldırım, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi'nin babası İslam Ekşi'nin cenaze töreninin ardından Maltepe'de bulunan Başıbüyük Muhtarlığını ziyaret etti. 

Buradaki ziyaretinin ardından muhtarlığın altındaki kahvehaneye de uğrayan Başbakan Yıldırım vatandaşlarla çay içerek sohbet etti. 

Başbakan Yıldırım'a ziyaretleri sırasında Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya eşlik etti.

Başbakan'ın gündeminde terör vardı. Türkiye zor bir coğrafyada yer aldığını ve ve etrafında kazanlar kaynadığını belirten Başbakan Yıldırım, üç terör örgütüyle mücadele edildiğini söyledi.

Yıldırım konuşmasında milletin desteği olmadan terörle mücadele edilmeyeceğine de dikkat çekti.

Başbakan Yıldırım ülkesini cümle aleme şikayet eden siyasetçiler olduğunu söyleyerek isim vermeden CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi. 

Başbakan Yıldırım konuşmasının ardından vatandaşlarla fotoğraf çektirerek ziyaretini tamamladı.

Anahtar Kelimeler:
Rus Turistler Çamur Banyosuyla Stres AtıyorÖnceki Haber

Rus Turistler Çamur Banyosuyla Stres Atı...

Milliler İspanya'nın Rakibi OlduSonraki Haber

Milliler İspanya'nın Rakibi Oldu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!