Bakan Çavuşoğlu Avrupa'ya seslendi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ANTALYA'NIN KEMER İLÇESİNDE MUHTARLAR VE STK TEMSİLCİLERİYLE BULUŞAN DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU AVRUPA'NIN 'HAYIR' KAMPANYASI İÇİN ATATÜRK'Ü KULLANDIĞINI SÖYLEDİ. BAKAN ÇAVUŞOĞLU, KARA PROPAGANDA YAPANLARIN, ANTALYA'DA YAŞAYAN RUS VATANDAŞLARA 'SİZİ ZORLA MÜSLÜMANLAŞTIRACAKLAR' DİYECEK KADAR DÜŞTÜKLERİNİ ANLATTI.

AK Parti Antalya Milletvekili ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kemer’de muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşları(STK) temsilcileriyle bir araya geldi. Programa AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer’de katıldı.

Konuşmasına turizm ile başlayan Bakan Çavuşoğlu geçen yıl Türkiye yerine başka ülkelere tatile gidenlerin Antalya'nın kıymetini anladığını söyledi.

Daha sonra referandum sürecine değinen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yurt dışında hayır kampanyası yapan ülkelere şöyle seslendi

‘Hayır’ propagandası yapanların Türkiye’de yaşayan Ruslara sizi zorla Müslüman yapacaklar ve kadınlarınızı kapatacaklar dediklerini belirten Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, söylentilerin gerçek dışı olduğunu dile getirdi. 

Dün Evet standındaki partili gençlere saldırılmasıyla ilgili de konuşan Bakan Çavuşoğlu, olayın laiklikle alakalı olmadığına dikkati çekti

Bakan konuşmasının sonunda ise turizm çalışanları ve esnafla basına kapalı toplantıyla Antalya programına devam etti 

Anahtar Kelimeler:
ATB'nin konuğu Çavuşoğlu olduÖnceki Haber

ATB'nin konuğu Çavuşoğlu oldu

"Evet" çalışmasına çirkin saldırıSonraki Haber

"Evet" çalışmasına çirkin saldırı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!