Bakan Kaya "Taşranın rolünü güçlendirmeyi hedefliyoruz"

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürleri İstişare Toplantısı ve Antalya İli Değerlendirme Çalışması Antalya’da başladı. Toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’da katılırken, toplantı açılış konuşmasının ardından basına kapalı olarak devam etti.
Sanax İnşaat

Toplantıya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, AK Parti Antalya Milletvekilleri Mustafa Köse, Gökcen Özdoğan Enç, AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz ve Bakanlığa bağlı il müdürleri katıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı olarak il değerlendirme çalışmalarının üçüncü durağını Antalya’da gerçekleştirdiklerini ifade etti. Bakanlık il değerlendirme çalışmalarını Denizli ve Diyarbakır’dan sonra üçüncü durak olarak Antalya’da yapıyor. 

Toplantının amacı bakanlık merkez teşkilatımız ve taşra teşkilatımız arasındaki iletişimi güçlendirmeyi hedefliyor 

Bakanlık yetkilileri yapılan çalışma kapsamında sorumluluk alanındaki kurum ve kuruluşların sahada incelemelerde bulundu ve 34 ayrı yer ziyaret edildi. 

İstişare toplantısının ardından bakan kaya ve beraberindeki bazı isimler 15 Temmuz Şehit Aileleri toplantısına da katıldı. Bakan Kaya burada yaptığı konuşmada şehit ailelerinin her bir ferdinin mücadelenin bir ferdi olduğunun söyledi.


 

Bahçeli Bursa'da konuştuÖnceki Haber

Bahçeli Bursa'da konuştu

Antalya'nın bir hayali daha gerçek oluyorSonraki Haber

Antalya'nın bir hayali daha gerçek oluyo...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!