Asıl hedeflerimizden verecek tavizimiz yok

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Asıl hedeflerimizden verecek tavizimiz yok
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hem müzakere ederiz hem de operasyonlarımızı sürdürürüz. Asıl hedeflerimizden verecek en küçük bir tavizimiz yoktur" dedi.
Sanax İnşaat

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, uzatılan hiçbir dostluk elini havada bırakmadıklarını söyledi, Türkiye’yle müttefik olduğunu söyleyen ülkelere seslendi. Erdoğan, “Konuşmak, müzakere etmek elbette kıymetlidir ama biz asıl neticeye bakarız, asıl uygulamaya bakarız, asıl sahada ne olup bittiğine bakarız. Hem müzakere ederiz hem de operasyonlarımızı sürdürürüz. Bu süreçte kendine çekidüzen vermesi, yaptıklarını sigaya çekmesi gerekenler karşımızdakilerdir. Bu ilişkilerde karşılıklı bazı küçük jestler elbette mümkündür. Asıl hedeflerimizden verecek en küçük bir tavizimiz yoktur” diye konuştu.
Partisinin Ankara İl Başkanlığının 6. Olağan Kongresinde konuşan Erdoğan, “Bize husumet besleyenin, istiklalimizi ve istikbalimizi tehdit edenin ne kimliğine ne de cesametine bakarız. Allah’ın yardımı ve milletimizin cesaretiyle ezer geçeriz” diye devam etti. Erdoğan, . Biz ne dedik? ’Bunları açtıkları çukurlara gömeceğiz’ dedik. Gömdük mü, gömdük. Gömmeye de devam edeceğiz. Ya buraları bırakıp gidecekler o kendilerine ellerini açanlara, veyuhut da silahları gömecekler, üzerine de betonu atacaklar” dedi.
(İHA)
Neden Ali Koç sorusunu cevapladıÖnceki Haber

Neden Ali Koç sorusunu cevapladı

Alanya’da 175 Sporcu Pedal ÇevirdiSonraki Haber

Alanya’da 175 Sporcu Pedal Çevirdi

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!