23 Yaşındaki Genç Ağaca Asılı Halde Ölü Bulundu

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ASILI BULUNDUĞU İPİN SATIN ALMA FİŞİ CEBİNDEN ÇIKTIANTALYA'NIN MANAVGAT İLÇESİNDE 23 YAŞINDAKİ GENÇ AĞACA ASILI HALDE ÖLÜ BULUNDU. GENCİN CEBİNDEN, MANAVGAT’TA BİR İŞYERİNDEN ALINAN VE AĞACA KENDİSİNİ ASTIĞI İPİN FİŞİ ÇIKTI. TALİHSİZ GENCİN TURİZM SEKTÖRÜNDE ÇALIŞTIĞI ÖĞRENİLDİ.

Turizm çalışanı 23 yaşındaki genç, ağaçta asılı halde ölü bulundu.

 

Sorgun Mahallesi Acısu Caddesi üzerindeki çamlıkta turist gezdiren genç, ağaçta asılı vaziyetteki şahsı gördü. Turistin korkması üzerine çamlıktan çıkan genç yoldan geçen 2 kişiden jandarmayı arayarak durumu bildirmesini istedi.


Öyle de oldu, at çifliği çalışanının yardım istediği iki kişi jandarmayı arayarak durumu bildirdi.  Olay yerine gelen jandarma ve 112 sağlık ekipleri yola 50-60 metre mesafede çam ağacında asılı vaziyette erkek cesedine ulaştı. Cesedin yanında bir çanta içerisinde bir defter, cep telefonu ve içerisinde bir miktar para bulunan cüzdan ile cebinde kendisini astığı ipin fişi çıktı.

 

Adının Hasan E. olduğu belirlenen gencin turizm sektöründe çalıştığı bildirildi. Hasan E.’nin cenazesi, Jandarma Olay Yeri İnceleme ekibi, adli tabip ve cumhuriyet savcısının incelemelerinin ardından Antalya Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Otomobil Hırsızı Kaçamadı!Önceki Haber

Otomobil Hırsızı Kaçamadı!

Evde Traş Modası BaşladıSonraki Haber

Evde Traş Modası Başladı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!