Kanal V
Yeni Emek'te Kentsel Dönüşüm Başladı

Yeni Emek'te Kentsel Dönüşüm Başladı

ANTALYA'DA İKİNCİ DEV KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ KEPEZ SANTRAL MAHALLESİ'NİN ARDINDAN, YENİ EMEK MAHALLESİ'NDE HAYATA GEÇİRİLECEK. TEMEL ATMA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLEN VE KANAL V EKRANLARINDAN CANLI OLARAK YAYINLANANAN PROJE TAMAMLANDIĞINDA, KEPEZ DAHA MODERN BİR GÖRÜNÜME KAVUŞMUŞ OLACAK.

Yeni Emek'te, Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmalarına başlandı. Kepez Belediyesi ve Samut İnşaat iş birliği ile hayata geçirilecek projenin temel atma töreni gerçekleştirildi.

Kepez'de yeni bir sayfa aralayacak projede 10.000 metrekare yeşil alan, 10 adet mağaza ve 319 daire bulunacak. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, proje kapsamında mahalledeki ekonomik ömrünü tamamlamış yapıların yenileneceğini vurguladı. 

Tütüncü, mahalleyi yeniden düzenleyen bir planlamanın hayata geçirileceğini işaret etti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kepez'e önemli hizmetleri kazandırdıklarını, Kentsel Dönüşüm Projesi ile hizmetlerin taçlandığını ifade etti. 

Proje kapsamında yenilenenYeni Emek Mahalle Muhtarlık binasının da açılışı gerçekleştirildi. 
 14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri?14 Şubat 2018 Çarşamba Reyting Sıralamasında Üst…

Antalyaspor, kalp krizi geçirerek 66 yaşında hayatını kaybeden Antalyasporlu eski futbolcu Muhammet Tanju Çetinkaya için Hasan Subaşı Tesisleri’nde tören…

Sağlık-Sen, Sağlık-Der ve Sağlık Bakanlığı koordinesinde gerçekleştirilen 4.Uluslararası Sağlık Yönetimi Kongresi, Antalya’da başladı.

Antalya’nın Korkuteli ilçesine bağlı Büyükköy Ortaokulu öğrencileri, Afrin bölgesinde Zeytin Dalı Harekatına katılan askerlere giyecek ve mektup gönderdiler.

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalyaspor’un yeni Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Bulut ve yönetimini makamında kabul etti.

Antalya’da 2018 yılı Bağımlılık ile Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Vali Münir Karaoğlu başkanlığında ilk kez yapıldı.

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.