Kanal V
Yeni Araba Geldi Mi?

Yeni Araba Geldi Mi?

Antalya'da, 2'si kardeş 6 yabancı uyruklu kadın ile bu kadınları fuhşa zorladıkları iddia edilen 1 şüpheli gözaltına alındı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri, kentte yurt dışı bağlantılı kişiler tarafından fuhuş yaptırıldığı bilgisine ulaştı. Kurulan özel ekip, bu kişilerin, yurt dışından getirdikleri kadınlara fuhuş yaptırdıklarını belirledi.

Fiziki takibin ardından müşteri gibi davranan polis, Konyaaltı İlçesi'nde lüks bir siteye operasyon düzenledi. Operasyonda ikisi kardeş Ukrayna uyruklu 3 kadın, diğerleri Gürcistan, Kırgızistan ve Azerbaycan uyruklu toplam 6 kadın ile fuhşa zorladığı iddia edilen O.K. gözaltına alındı.

Müşterilerin, fuhuş için 'Yeni araba geldi mi?' şifresini kullandığı belirtildi.

 

Kaynak:milliyrt.com.trİzdivaç programının bitmesinin ardından fuhuştan yakalanıp tutuksuz yargılanan damat adayı Birkan Key, sevgilisiyle fotoğraf paylaştı.

ANTALYA'da yabancı uyruklu 12 kadın ile bu kadınları fuhuşa zorladıkları iddia edilen 8 şüpheli gözaltına alındı. Müşterilerin, fuhuş için…

Antalya'da yabancı uyruklu 12 kadını fuhşa zorladıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 2’si kadın 8 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Akdeniz Üniversitesi öğrencisi, 2 kadına fuhuş yaptırmaktan gözaltına alındı.

Antalya’da Akdeniz Üniversitesi öğrencisi olduğu belirlenen Yeni Gineli a.m.b vatandaşı ve Ugandalı 2 kadına fuhuş yaptırdığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

Antalya’da polis ekiplerince düzenlenen fuhuş operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı.

ANTALYA’DA FUHUŞ OPERASYONUNDA 10 YABANCI UYRUKLU KADIN İLE KADINLARI FUHŞA ZORLAYAN 4 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI. ŞÜPHELİLERDEN 42 YAŞINDAKİ K.T.…

Fakir kadınları fuhşa sürükleyen 4 şüpheli adliyeye sevk edildi

Aksaray'da bir eğlence mekanında yabancı uyruklu kadınların fuhuş amaçlı çalıştırıldıklarının belirlenmesi üzerine düzenlenen operasyonda 38 kişi gözaltına alındı

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.