Kanal V
Venezuela Lideri Maduro, Beştepe'de Erdoğan Tarafından Resmi Törenle Karşılandı

Venezuela Lideri Maduro, Beştepe'de Erdoğan Tarafından Resmi Törenle Karşılandı

Türkiye'ye gelen Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro resmi törenle karşılandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye'ye gelen Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'yu resmi törenle karşıladı.

ASKERLERİ TÜRKÇE SELAMLADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'ye resmi bir ziyaret gerçekleştiren Venezuela Devlet Başkanı Maduro'yu Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde resmi törenle karşıladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve konuk Venezuela Devlet Başkanı Maduro'nun tören alanındaki yerlerini almasının ardından iki ülkenin milli marşları çalındı. Maduro, Muhafız Alayı Tören Kıtası'nı Türkçe 'merhaba asker' diyerek selamladıktan sonra iki ülkenin heyetleri takdim edildi.

HEYETLER ARASI GÖRÜŞMELERE GEÇİLDİ

Tarihte kurulan 16 Türk devletini temsil eden bayraklar ve askerlerin de yer aldığı törenin sonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Maduro, iki ülkenin bayrakları önünde gazetecilere poz verdi. Resmi karşılama töreninin ardından başbaşa ve heyetler arası görüşmelere geçildi.

İki liderin törendeki fotoğrafları:CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN HALK OYLAMASI ÖNCESİ ZONGULDAK'TA HALKA SESLENDİ. ERDOĞAN KONUŞMASINDA KERKÜK'TE AÇILAN SÖZDE KÜRDİSTAN BAYRAĞINA SERT TEPKİ…

CUMHURBAŞKANI VE AK PARTİ GENEL BAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, PARTİSİNİN GRUP TOPLANTISINDA KONUŞTU. ERDOĞAN'IN GÜNDEMİNDE KUZEY IRAK'TAKİ SÖZDE REFERANDUM…

Erdoğan, İran'da Resmi Törenle Karşılandı! Karşılayanlar Arasında Hulusi Akar da Vardı

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.