Kanal V
Türkiye'nin Konuştuğu Öğretmen Görevden Alındı

Türkiye'nin Konuştuğu Öğretmen Görevden Alındı

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğrenciye şiddet uygulama görüntüleri medyada yer alan kadın öğretmenin okuldan uzaklaştırıldığını açıkladı.

amsun'un Tekkeköy ilçesi Ali-Emine Kahvecioğlu Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi 9/B sınıfında yaşanan olayda, kadın öğretmenin öğrenciye sınıfta şiddet uygulaması diğer bir öğrenci tarafından saniye saniye görüntülenmişti.

  • Olayla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "İlimiz Tekkeköy ilçesinde bir okulda gerçeklesen öğrenci darp olayı ile ilgili öğretmen hakkında soruşturma başlatılmış. Soruşturmanın selameti açısından öğretmen okulundan uzaklaştırılmıştır" denildi.

Öğrenciye diz çöktürüp saçından tutarak defalarca tokat attı!

Samsun Tekkeköy'de bir lisede kadın öğretmenin öğrenciye sınıfta şiddet uygulaması diğer bir öğrenci tarafından anbean görüntülendi. Okul müdürü ile görüşmek üzere okula giden veli, okul müdürünün görüntülerin silinmemesi halinde öğrencinin okuldan atılabileceğini söylediğini iddia etti.

 

 

kaynak:yenişafak.com2017 yılında Türkiye gündemine damgasını vuran olaylar objektiflere böyle yansıdı.

Başbakan Binali Yıldırım, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tunus’ta resmi törenle karşılandı.

20 Eylül’de yasadışı charter seferi yaptığı iddiasıyla Yunanistan’ın Kalimnos-Kilimli Adası’nda tutulan “Halis Temel” isimli tekneye Kalimnoslu yaklaşık 50 kişinin…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.