Kanal V
Sağlık Bakanlığı KPSS şartsız memur alıyor!

Sağlık Bakanlığı KPSS şartsız memur alıyor!

Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü'nce yapılan açıklama doğrultusunda kuruma danışman personel alımları yapılacak.

Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü bünyesine danışman alımlarında bulunacak. 

Sağlık Bakanlığı'nın aralıklı olarak alım yaptığı  Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi ve Desteklenmesi Projesi kapsamında Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü'ne danışman alımları gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz gün yayımlanan ilan duyurusunda gerekli tüm açıklamalar adayların erişimine açıldı. Adayların bilmesi gereken tüm hususlar kamuoyunun bilgisine Sağlık Bakanlığı resmi web sayfasından açıldı. 

Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü personel alımlarında adayların KPSS puanına değil, YDS puanına ihtiyacı var. Başvurular tüm hızı ile devam ediyor iken, 15.08.2017 tarihinde saat 18.00'de sona erecek. Başvurular T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü Bayındır 1 Sokak No: 13, Satınalma Birimi Kat 1 Oda No: 104 06430 Sıhhiye, Çankaya, Ankara  adresine yapılacak.

GEREKLİ KRİTERLER;
1. Sağlık Bakanlığı Sağlık Araştırmaları Genel Müdürlüğü, adaylarında 1. Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında akademik bir unvana sahip olmak,
2. Kamu veya özel sektörde en az 5 yıl genel ve uzmanlık alanında en az 3 yıl çalışma deneyimine sahip olmak
3. Son beş yıl içinde sistematik tarama ve epidemiyolojide ulusal ya da uluslararası alanda çalışmalar (yapmış olmak.
4. İyi derecede İngilizce bilmek. ÖSYM Başkanlığınca yapılan veya eşdeğeri kabul edilen yabancı dil sınavlarından İngilizce alanında son 5 yıl içerisinde en az 70 veya eşdeğeri kabul edilen bir puan almış olmak veya bu niteliğini İdare nezdinde
kanıtlayabilecek yeterlilikte konuşma, anlama, yazma ve tercüme etme becerisine sahip olmak şartlarının tamamını görmek istiyor.

 

 

kpsscafe.com

 


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.