Kanal V
NATO Petrol Boru Hattı Delindi!

NATO Petrol Boru Hattı Delindi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekipleri, Sancaktepe'de caddede EDS yapımı için kazı çalışması yaptığı sırada caddeden geçen NATO petrol boru hattını deldi.

Olayın ardından cadde araç trafiğine kapatılırken, saatlerce akan akaryakıt caddeyi kapladı. Ekiplerin yakıtı kesmek için başlattığı çalışma sürüyor. 

Olay, saat 02.30 sıralarında Selehattin Eyyübi Mahallesi Ulubatlı Hasan Caddesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, caddeye EDS yapmak için çalışma yapan İBB'ye bağlı ekipler yolu kazmaya başladı. Kazı sırasında caddeden geçen NATO petrol boru hattını delindi.

 

Kaynak:milliyet.com.trAntalya’nın Korkuteli ilçesi ormanlarına çam kese böceğiyle mücadele kapsamında doğaya bin 500 adet calosoma böceği bırakıldı.

ÇAM AĞAÇLARININ GELİŞİMİNE ZARAR VEREN ÇAMKESE BÖCEĞİYLE MÜCADELE İÇİN YETİŞTİRİLEN 9 BİN TERMİNATÖR BÖCEK, GAZİPAŞA'DA DOĞAYA SALINDI. TERMİNATÖR BÖCEKLER,ÇAMKESE…

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, Türkiye'nin NATO için önemli bir ülke olduğunu bildirdi.

Afganistan’ın başkenti Kabil’de bombalı intihar saldırısı gerçekleştirildi.

İzmir'de NATO arazisinin yanındaki mezarlıkta patlama meydana geldi.

Yapay zeka üzerine yürütülen çalışmaların son yıllarda arttığını söylesek sanırım pek de yanılmış olmayız. Bazı büyük firmalar bu konuda…

İzmir'de Transanatolia Rally Raid heyecanıİZMİR - Türkiye'nin en uzun ve zorlu rallisi olan Transanatolia Rally Raid, İzmir'den start alıp…

ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr, Rusya’nın ABD seçimlerine karışmasına yönelik iddialara ilişkin ifade verecek.

Türkiye'nin verdiği izin ve NATO formülüyle Konya'ya gelen Alman milletvekillerini taşıyan uçak, Almanya'dan değil Brüksel'den havalandı. Milletvekilleri, Konya'daki 3.…

NATO'dan yapılan açıklamada, Kuzey Kore'ye küresel bir yanıt verilmesi gerektiği kaydedildi.

Türkiye'nin Rusya'dan S-400 satın almasıuyla ilgili açıklama yapan NATO Genel Sekreteri Stoltenberg, "Üyeler alacakları ekipmanlara kendileri karar verir." dedi.

ABD'nin başkenti Washington'da temaslarına başlayan Başbakan Yıldırım, Cumhuriyetçilerin önemli isimlerinden Tennessee Senatörü Corker ile bir araya geldi.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.