Kanal V
Müge Anlı O Cinayeti 3 Saatte Nasıl Çözdü?

Müge Anlı O Cinayeti 3 Saatte Nasıl Çözdü?

Sultangazi'de öldürülen 8 yaşındaki Raed'ın cinayetini 3 saatlik süre zarfında aydınlatan Müge Anlı, "Parçaları birleştirince cinayeti çözdük" diyerek olayın detaylarını anlattı.

İstanbul Sultangazi'de kaybolan 8 yaşındaki Raed'ın ailesi geçen haftadan beri her yerde oğulları Raed'i arıyordu. Aile, son çare olarak Müge Anlı'ya başvurdu ve Müge Anlı'nın Raed'i bulması da sadece 3 saat sürdü.

Müge Anlı, Raed'in açısına girdiği üç güvenlik kamerası görüntüsüne ulaştı. Polis, zanlının el arabasıyla kameraya yakalanmasından sonra harekete geçti.

 

CİNAYETİ NASIL ÇÖZDÜĞÜNÜ ANLATTI

 

Müge Anlı cinayeti nasıl çözdüğünü kendi kanalına verdiği röportajda anlattı. Zanlının sorguda suçunu itiraf ettiğini söyleyen Anlı, "Raed'i öldürdükten sonra cansız bedenini el arabasıyla 500 metre uzağındaki çöp kutusuna atmış" dedi.

 

"PARÇALARI BİRLEŞTİRİNCE CİNAYET ÇÖZÜLDÜ"

 

Müge Anlı, cinayeti çözmesini şöyle anllattı: "Daha önce de benzer konuları işledik. Bu yaştaki birinin bu kadar küçük çocukla ilgilenmesi, evine gitmesi. Niye bu kadar ilgilensin? Çok belliydi. Çocuk parkında çocuklara dikkatli bakıyormuş. Tam bir pedofili. Hepsi birleşince çözüldü."Evlatlık verilen ablalarının Orhan Gencabay’ın filminde oynadığını düşünen kardeşler, Müge Anlı’nın sunduğu programa çıktı. Usta sanatçı Orhan Gencebay, o…

Bütün Türkiye'nin 'Tatlı Sert' programı ile yakından tanıdığı ünlü sunucu Müge Anlı'nın yaşını duyan herkes şaşırıyor.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.