Kanal V
Lise Mezunu Memur Alımı!

Lise Mezunu Memur Alımı!

Milli Savunma Bakanlığı'nın Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerine sözleşmeli personel alımı için internetten başvuru süreci devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı ve Resmi Gazete'de geçtiğimiz haftalarda yayımlanan duyuruda Bakanlık bünyesine sözleşmeli personel statüsünde subay, astsubay, uzman erbaş ve er alımı yapılacağı belirtilmiş başvuru işlemlerinin msb.gov.tr adresinden gerçekleştirileceği belirtilmişti.

Milli Savunma Bakanlığı'nın Kara, Deniz ve Hava Kuvvetlerine sözleşmeli personel alımı için internetten başvuru süreci devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı, Devlet Personel Başkanlığı ve Resmi Gazete'de geçtiğimiz haftalarda yayımlanan duyuruda Bakanlık bünyesine sözleşmeli personel statüsünde subay, astsubay, uzman erbaş ve er alımı yapılacağı belirtilmiş başvuru işlemlerinin msb.gov.tr adresinden gerçekleştirileceği belirtilmişti.

BAŞVURULAR 30 EYLÜL 2017 TARİHİNE KADAR İNTERNET ÜZERİNDEN YAPILACAK

Sözleşmeli subay ve astsubay alımı için başvuru süreci bugün itibariyle sona erdi adaylar başvuru sonuçlarını beklemeye koyuldu. En az lise mezunu sözleşmeli uzman erbaş alımı içinse başvurular 30 Eylül 2017 tarihine kadar devam edecek.  

POLİS ALIMI DA YAPILACAK

MSB'nin sözleşmeli askeri personel alımlarının yanı sıra Polis Akademisi Başkanlığı'da 13 bin polis alımı yapacağını açıkladı. Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sitesi olan www.pa.edu.tr üzerinden yapılan bilgilendirmede 11 bin lisans mezunu, 2 bin önlisans mezunu polis adayı öğrenci alımı yapılacağı başvuruların internet üzerinden yapılacağı, başvuru sürecine dair bilgilendirmenin daha sonra yine aynı site üzerinden duyurulacağı belirtilmişti. 

 

KpsscafeAdalet Bakanlığı, Celal bayar Üniversitesi ve İçişleri Bakanlığı memur personel alımı yapıyor. İşte yayımlanan ilanların detayları ve başvuru şekli.

Dün düzenlenen Adli Yıl Açılış Töreni'nde Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek önemli açıklamalarda bulunarak memur alımlarının sinyalini verdi.

Kamuda 30 yıldan fazla hizmeti olan memur emeklileri ikramiye farklarını almaya başladı. Ancak 29 Ocak 2018 tarihine kadar ikramiye…

Kamu kurum ve kuruluşlarına sözleşmeli personel alımları yapılıyor. Çeşitli kamu kurum ve kuruluşları Resmi Gazete, Devlet Personel Başkanlığı ve…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.