Kanal V
Kulaklıkla Müzik Dinlerken Tren Çarptı!

Kulaklıkla Müzik Dinlerken Tren Çarptı!

Adana'da kulaklıkla müzik dinlerken hemzemin geçitten geçmeye çalışan genç, treni ve çevredekilerin uyarısını fark etmeyince feci şekilde can verdi.

Kaza, Seyhan ilçesindeki Zeytinli Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, kulaklıkla müzik dinleyen 19 yaşındaki Abdullah Sezer, stajyerlik yaptığı iş yerine gitmek için hemzemin geçitten geçmek istedi. Bariyerlerin kapalı olduğunu ve trenin yaklaştığını fark etmeyen genç raylara yaklaştığı sırada bariyerleri kontrol eden görevli ile çevredeki vatandaşlar tarafından uyarıldı ancak kulaklık nedeniyle uyarılar işe yaramadı. Mersin'den Adana istikametine giden trenin makinisti Zafer Can da genci görünce yavaşlamaya çalıştı ancak kazaya engel olamadı.

Vücudu parçalara ayrılan Abdullah Sezer, kaza yerinde hayatını kaybetti. Abdullah Sezer'in çalıştığı iş yerinin sahibinin eşi de kaza yerine uzaktan bakarak göz yaşı döktü.

Gencin kazaya yürüyüşü güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Mahallenin muhtarı Cevdet Koç ise hemzemin geçitte daha önce de ölümlü kazalar yaşandığını dile getirerek, alt veya üst geçit yapılmasını istedi.

Kaynak : Haber7.comSahil Güvenlik Antalya Grup Komutanlığı görevlileri, Alanya-Manavgat arasındaki Antalya Körfezinde arızalanan tekneye yardım etti.

Ünlü isim yılın kadını seçildi. Üstelik henüz 25 yaşında.

Türkiye’nin Oscar adayı “Ayla” gişede 2 milyon rakamını yakalandı. Filmin yapımcısı Mustafa Uslu, elde ettikleri gişe başarısının ardından “Oscar’ı…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.