Kanal V
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı Ankara'ya Geliyor

KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı Ankara'ya Geliyor

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, "Atatürk ve Kıbrıslı Türkler" konulu konferansa katılmak üzere yarın Ankara'ya gelecek.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, "Atatürk ve Kıbrıslı Türkler" konulu konferansa katılmak üzere yarın Ankara'ya gelecek.

Cumhurbaşkanlığından verilen bilgiye göre Akıncı, Türkiye Barolar Birliğinin düzenlediği Uluslararası Atatürk'ü Anma Programında "Atatürk ve Kıbrıslı Türkler" konulu konferans verecek.

Cumhurbaşkanı’nın onur konuğu olarak konferans vereceği programda, birçok ülkenin Barolar Birliği başkan ve temsilcilerinin yanı sıra Kıbrıs Türk Barolar Birliği Başkan ve temsilcileri de yer alacak.

Mustafa Akıncı'nın, Ankara'daki konferansın ardından aynı gün Kıbrıs'a dönmesi bekleniyor.KKTC İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve YÖDAK, KKTC'de okumak isteyen öğrencilere…

Başbakan Yıldırım, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Cumhuriyet Meclisi Başkanı Siber ile görüştü.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, yürütülmekte olan FETÖ soruşturmalarına ilişkin, KKTC’nin hiçbir terör örgütünün yuvalanabileceği bir yere dönüşmemesi gerektiğini, mücadelenin…

9 Kasım 2017 tarihinde Türkiye ve Antalya gündeminde başlıca öne çıkan gelişmeler.

Kaynak: AA

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.