Kanal V
Kamuya Yüzlerce Personel Alınacak!

Kamuya Yüzlerce Personel Alınacak!

Kamuya sözleşmeli hemşire, teknisyen, mühendis, büro personeli gibi pozisyonlarda alımlar yapılacaktır.

Yeni İlanlar Yayımlandı! Kamuya Açıktan Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor! 

Kamu kurum ve kuruluşlarına sözleşmeli personel statüsünde açıktan alımlar devam ediyor. Siz değerli ziyaretçilerimizin talepleri doğrultusunda bu alımları tek başlık altında topladık. Bugün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın da ilan yayımlamasıyla birlikte an itibariyle diğer kurumları da göz önüne alırsak kamuya 250'den fazla sözleşmeli personel açıktan alınacak. Bu ilanları tek tek inceleyelim... 

BİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI 25 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın sözleşmeli mühendis ve Vinç operatörü alımı yapacağına ilişkin bilgilendirme dün Sanayi.gov.tr adresi üzerinden bugün de Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sayfasından yayımlanmıştı. İlgili duyuruda Bakanlığı'n il müdürlüklerine Elektrik- Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Otomotiv Mühendisi ve Vinç Operatörü alanlarında isithdam gerçekleştirireceği , Başvuruların 22 Kasım 2017 tarihinde başlayacağı belirtildi. 

İLLER BANKASI 155 PERSONEL ALIMI YAPACAK

Daha önce siz değerli ziyaretçilerimizle paylaştığımız İller Bankası'nın Mühendis ve Tekniker alımı için gerçekleştireceği sınava başvurular da sürüyor. Söz konusu alım için başvuruda bulunacak adayların KPSS'ye girmiş olması ve ilgili mezuniyet şartlarını yerine getirmesi gerekiyor. 

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ 53 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALACAK

Necmettin Erbakana Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli istihdam edecek. Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörlüğünden yapılan açıklamada üniversitenin Diyetisyen, Sağlık Teknikeri, Ebe , Hemşire gibi pozisyonlarda alım yapacağı belirtilmişti. Başvuru sürecine ilişkin tüm bilgilendirmeyi üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ 17 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI YAPACAK

Namık Kemal Üniversitesi'de sağlık pesoneli alımı yapacağını açıklayan üniversiteler arasında. Namık Kemal Üniversitesine Tekniker ve Hemşire alımları için ayrılan kontenjan 17. Detaylı bilgilendirme Rektörlüğün resmi internet sitesinden öğrenilebiliyor. 

 

 

 

Kaynak:  kpsskafe.comMemur personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediliyor. İşte DPB üzerinde yayımlanan ve lise mezunu adayların başvuru yapabileceği memur personel…

Milli Savunma Bakanlığı'nın KPSS puanlarıyla subay alımı yapacağına ilişkin duyuruyu geçtiğimiz günlerde siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmıştık.

Kamu kurum ve kuruluşlarına sözleşmeli personel alımları yapılıyor. Çeşitli kamu kurum ve kuruluşları Resmi Gazete, Devlet Personel Başkanlığı ve…

DSİ ve TÜBİTAK, Devlet Personel Başkanlığı üzerinde yayımladıkları ilanlar ile en az lise mezunu personel alımı yapacaklarını duyurdu.

Kamu kurum ve kuruluşları çok sayıda memur ve sözleşmeli kamu personeli alımı yapacaklar. Bunlardan bir kısmı KPSS şartı isterken…

Kızılay, kariyer sayfası üzerinden yayınladığı Kızılay iş ilanları ile bünyesine 2017 yılında iş başvurusu kabul etmektedir.


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.