Kanal V
İşkur Aracılığıyla 2 Farklı Kadroda 1874 Şoför Alımı Yapılıyor

İşkur Aracılığıyla 2 Farklı Kadroda 1874 Şoför Alımı Yapılıyor

Özel sektör firmaları İşkur aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile iki farklı kadroda görevlendirmek üzere bin sekiz yüz yetmiş dört şoför alımı yapacaklarını duyurdular.

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar.

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından İşkur üzerinden yayımlanan şoför alım ilanlarını siz ziyaretçilerimiz için derledik. İşte detaylar,

ŞOFÖR ALIM İLANLARINDA YER ALAN KADROLAR

* Yük Taşıma Şoförü: 1505 kişi

* Yolcu Taşıma Şoförü: 369 kişi

ALIM YAPILACAK BAZI ŞEHİRLER

* İzmir, Bursa, Ankara, Edirne, Trabzon, Konya, Kütahya, İstanbul, Karabük, Ordu, Şanlıurfa, Adana, Gaziantep

ŞOFÖR ALIM İLANLARI GENEL ŞARTLARI

* En az ilkokul mezunu olmak, başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor olmak.,

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

* İşkur üzerinden yayımlanan şoför alım ilanlarını görüntüleyebilmek için, İşkur'un internet sayfasına üye olmak gerekiyor. Üyelik işlemlerinin ardından  şoför alım ilanlarını görüntüleyebilir ve başvurularını yapabilirler. 

BAŞVURU SÜRECİ

* İşkur üzerinden yayımlanan şoför alım ilanlarına başvurular devam etmekte olup, son başvuru tarihi alım yapan firmalara göre farklılık göstermektedir. 

Kaynak : Kamupersoneli.netAntalya’nın Alanya ilçesinde uyuşturucu kullanan 2 gençten biri komaya girerek hastaneye kaldırılınca başsavcılık soruşturma başlattı. Polisin düzenlediği operasyonla uyuşturucu…

Polislerin otellere bir süredir fuhuş baskınları düzenlediği biliniyor. Polisin bu fuhuş baskınlarında bir otelde yaşadığı olay dikkat çekerken, banyoda…

Tek kulağıyla duyarken işitme cihazı kayboldu, babanın gözyaşları Türkiye'yi seferber etti, şimdi iki kulağıyla birden duyuyor.

Akıllara durgunluk veren bir intihar vakası yaşandı. Bir anne, oğlunun nişanlısının boyunun çok kısa olması sebebiyle intihar etti.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.