Kanal V
İbrahim Kalın: Türkiye'nin İç Siyasetine Müdahale Amaçlı Kumpas...

İbrahim Kalın: Türkiye'nin İç Siyasetine Müdahale Amaçlı Kumpas...

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın açıklama yapıyor... Kalın, ABD'deki Hakan Atilla davası kararına ilişkin, "Skandal bir davanın skandal bir kararıdır. Türkiye'nin iç siyasetin müdahale amaçlı kumpas olduğu açıktır" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın açıklama yapıyor...

Cumhurbaşkanımız yarın Fransa'ya gidiyor. Hem ikili ilişkiler, hem de bölge konular ele alınacak.

Fransa'da bizim 700 bin soydaşımız yaşamaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımız temsilcileri ile görüşecek.

Macron basınla bir araya geldiğinde Türkiye'de basın özgürlüğüyle ilgili bazı ifadeler kullandılar. Bu değerlendirmelerinin bilgi eksikliğine dayandığını düşünüyoruz. Eğer ön yargılı bir değerlendirme yahut hüküm verme söz konusu değilse Türkiye'de yargı ile ilgili konular yargının uhdesindedir. Bir kişinin gazeteci olması veya başka bir görevde olması onun masum olduğu, suç işlemeyeceği anlamına gelmez.

Skandal bir davanın skandal bir kararıdır

(ABD'deki Hakan Atilla davası) Skandal bir davanın skandal bir kararıdır. Hukuk adına utanç verici bir senaryo hayata geçirilmektedir. Türkiye'nin iç siyasetin müdahale amaçlı kumpas olduğu açıktır.

 

 

 

kaynak:yenişafak.comDışişleri Bakanlığı'ndan Hakan Atilla açıklaması: ABD'deki davada Hakan Atilla'nın suçlu bulunması haksız bir gelişmedir.

İstanbul Ümraniye’de bir cani kediyi boğarak öldürdü. Caninin kediyi boğarak öldürme anları ise kameralarca saniye saniye kaydedildi.

Halkbank, dün ABD'de çıkan Hakan Atila kararı hakkında KAP'a açıklama yaptı

ABD’deki Hakan Atilla davasına ilişkin açıklama yapan Halkbank, banka ile ilgili idari ve mali karar olmadığını belirterek, Atilla’nın temyiz…

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, TVNET'te yaptığı açıklamalarda Hakan Atilla davası için "Bu davanın FETÖ, CIA, FBI, ABD yargısının işbirliğiyle…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.