Kanal V
Hatay Sınırındaki Karakoldan Suriye Tarafına Roketatarla Ateş Açıldı

Hatay Sınırındaki Karakoldan Suriye Tarafına Roketatarla Ateş Açıldı

Hatay sınırındaki Oğulpınar Hudut Karakolundan Suriye tarafına bir dakika süreyle roketatarla ateş açıldı. Ateş seslerini duyanlar kısa süreli heyecan yaşadı.

Hatay'ın Reyhanlı ilçesindeki Oğulpınar Hudut Karakolu'ndan Suriye tarafına doğru bir dakika süreyle ateş açıldı. Batı illerinden sevk edilen Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarının konuşlandığı Oğulpınar Karakolu'ndan çoklu roketatarla yapılan ateş, bölgede kısa süreli heyecan yarattı. Ardından bölgede yeni herhangi bir hareket gözlenmedi.

Ayrıntılar geliyor...Suriye Dışişleri Bakanı Velid Muallim, DEAŞ'ı yendikten sonra Suriyeli Kürtlerle özerkliğin konuşulabileceğini açıkladı.

Adana'da bir kişiyi bıçakladıktan sonra kamyonetten atılarak vahşice öldürülen Suriyelinin son görüntüleri ortaya çıktı

Sabah saatlerinde Özgür Suriye Ordusu'nun İdlib’e girdiği açıklandı. TSK, Rusya ile ortak İdlib operasyonu için alarm durumunda.

9 Günlük Nişanlı Suriyeli Genç, Laf Atma Tartışmasında Kalbinden Bıçaklanarak Öldürüldü

Türkiye'nin İdlib operasyonuna başlaması PKK'yı panikletti. Terör örgütü, Afrin'deki teröristleri tahliye ederken ABD de bölgedeki güçlere Türk askeri ile…

Gelen son dakika haberlerinde Türk askerinin Suriye sınırını geçtiği belirtilirken Reyhanlı'nın sınıra sıfır noktasındaki Suriye'nin Kah Köyü'ne yapılan 5…

Lazkiye'de Rus savaş uçağı kalkış sırasında düştü.

Birleşmiş Milletler BM 25 yardım tırı Cilvegözü Sınır Kapısı'ndan Suriye’ye gönderildi.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.