Kanal V
Hapis Şoku !

Hapis Şoku !

Fox TV Spikeri İsmail Küçükkaya İçin Şok Karar !

FOX TV sunucusu İsmail Küçükkaya ve avukat Fidel Okan hakkında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığıtarafından açılan soruşturma tamamlandı. Küçükkaya ve Okan hakkında 5 yıla kadar hapis cezası istendi.

DAVA AÇILDI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya ve eşiyle ilgili iftira niteliğinde sözler sarf eden İsmail Küçükkaya ve sosyal medyada bu yalanın propagandasını yapan avukat Fidel Okan hakkında BakırköyCumhuriyet Başsavcılığı'nca dava açıldı.

5 YIL HAPİS İSTENDİ

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya ve eşiyle ilgili ftira niteliğinde yayın yapan FOX TVsunucusu İsmail Küçükkaya ve bu yalanı sosyal medyada yayan avukat Fidel Okan hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcı İsmail Küçükkaya hakkında 5 yıl hapis cezası istedi.Ünlü TV yazarı, FOX'un bir eğlence kanalına dönüşeceğini iddia etti.

Posta yazarı Mesut Yar'ın FOX TV ile ilgili iddiası sosyal medyada çok konuşuldu. FOX'ta haberlerin kaldırılacağını söyleyen Mesut Yar'a…

İsmail Küçükkaya, Deniz Seki'nin tahliye edilmesinin ülkenin en önemli olayı gibi sunmanın habercilik olmadığını söyledi.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.