Kanal V
Dikkat! Subay Alım Başvuruları Sona Eriyor

Dikkat! Subay Alım Başvuruları Sona Eriyor

Milli Savunma Bakanlığı 'nın (MSB) KPSS puanlarıyla subay alımı için başvuru sürecinde sona geliniyor. Adaylar başvuru işlemlerini MSB.gov.tr adresinden yarın saat 18.00'a kadar yapmak durumundalar.

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi internet sayfasından geçtiğimiz haftalarda yayımlanan ilanda Türk Silahlı Kuvvetlerine Kadın ve Erkek Subay alımı yapılacağı, başvuruda bulunacak adayların KPSS'ye girmiş olması, lisans mezunu olması ve başvuru için gerekli diğer genel ve özel şartlara sahip olması gerektiğine vurgu yapılmıştı.

Kısa sürede büyük ilgi gören ve binlerce kişinin başvuru yaptığı subay alımı için başvuru sürecinde sona gelindi. Adaylar MSB.gov.tr üzerinden başvuru işlemlerini yarın saat 18.00'a kadar yapmak durumundalar, aksi halde başvuru süreci uzatılmayacak.

Polis Alımları da Yapılacak!

MSB'nin sözleşmeli askeri personel alımlarının yanı sıra İçişleri Bakanlığı'da polis alımları yapacak. 13 Bin polis adayı öğrenci alımının yapılacağı geçtiğimiz günlerde Polis Akademisi Başkanlığı'nın resmi internet sayfasında yayımlandı. İlgili duyuruda önlisans ve lisans mezunu alımların yapılacağı, başvuru şartları ve başvuru süreciyle ilgili diğer detayların pa.edu.tr adresi üzerinden daha sonra ilan edileceği belirtildi.

 

KpsscafeMilli Savunma Bakanlığı dış kaynaktan subay ve astsubay alımı yapacağına ilişkin duyuru yayımladı.

MSB resmi sitesinde yayımlanan duyurularda, Dış Kaynaktan Muvazzaf subay ve astsubay alımı yapılacağı belirtildi.

Milli Savunma Bakanlığı'nın KPSS puanlarıyla subay alımı yapacağına ilişkin duyuruyu geçtiğimiz günlerde siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmıştık.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.