Kanal V
Binali YILDIRIM: Motor Tekledi

Binali YILDIRIM: Motor Tekledi

Başbakan Yıldırım partisinin grup toplantısında "kolaylaştırmak" kelimesini arka arkaya söyleyemeyince eğlenceli dakikalar yaşandı. Yıldırım, "motor tekledi" diyerek salonu güldürdü.

Başbakan Binali Yıldırım partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Konuşması sırasında bir kelimeyi arka arkaya telefauz edemeyen Yıldırım, esprileriyle salondakileri de güldürdü.

"MOTOR TEKLEDİ"

Başbakan Yıldırım, konuşmasına devam ederken "kolaylaştırmak" kelimesini arka arkaya söyleyemeyince eğlenceli dakikalar yaşandı. Yıldırım, kelimeyi bir türlü söyleyemeyince "motor tekledi" diyerek tüm salonu güldürdü.

YILDIRIM'A ŞARKILI DESTEK

Salondaki izleyiciler ise "Bir şarkısın sen" şarkısını söyleyerek Başbakan Binali Yıldırım'a destek verdiler. Bu durumun ardından sözlerine tekrar başlayan Yıldırım, konuşmasını tamamlayarak kürsüden ayrıldı.Başbakan Yıldırım, ABD'nin PKK/PYD'ye silah yardımı kararı alması ile ilgili olarak, "PKK'ya doğrudan ve dolaylı yardım anlamına gelecek girişimleri…

Başbakan Binali Yıldırım, “2 Haziran’ı 3 Haziran’a bağlayan gece Rakka operasyonu başladı” dedi.

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti'nin 16. kuruluş yıldönümü töreninde konuşuyor.

Başbakan Binali Yıldırım, gazeteci Nilsüm Gülsüm'ün yayımlanan kitabında 15 Temmuz darbe girişiminde yaşadıklarını anlattı.

Başbakan Binali Yıldırım Ovaköy Sınır Kapısı ile ilgili açıklamada bulundu

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.