Kanal V
Bahçeli'den CHP'ye Uyum Yasası Çağrısı

Bahçeli'den CHP'ye Uyum Yasası Çağrısı

TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NİN RESEPSİYONUNA KATILAN MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ'DE GÜNDEME İLİŞKİN GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI. BAHÇELİ, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN UYUM YASALARIYLA İLGİLİ SİYASİ PARTİLERE ÇAĞRISINA, MHP OLARAK OLUMLU BAKILDIĞINI AÇIKLADI. BAHÇELİ CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NADA ERDOĞAN'IN DAVETİNE KATILIM ÇAĞRISI YAPTI.

Meclisin 26'ıncı Dönem 3 Yasama Yılı resepsiyonuna katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, resepsiyonda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüştü.

 

Bahçeli görüşmelerinin ardından gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. 

 

Bahçeli, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sorunların altından kalkabilmek, uyum yasalarını Cumhurbaşkanılığı hükümet sistemine dönüştürebilmek ve iç ve dış sorunları çözebilmek için Parlamento'da temsil edilen partilere bulunduğu çağrıya yanıt verdi.

 

Bahçeli açıklamalarında her partinin kendi siyasi proğramını uyguladığını belirten Bahçeli, herşeyin üzerinde Türkiye bulunduğunu vurguladı. Y)


Haber'e ait Video


MHP'den ihraç edilen Meral Akşener'in başkanlığında ve partiden istifa eden Koray Aydın’ın da aralarına katıldığı eski muhalifler, kurucular kurulu…

Kolon kanserine yenik düşüp dün hayatını kaybeden CHP Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Taner Cihantimur için Konyaltı Belediyesinde tören düzenlendi.

Meclis'in yeni yasama yılı açılışında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kerkük üzerinden ülkemizin tehdit edilmesine tahammül edemeyiz. Bunu hesabını da mutlaka…

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ 26. DÖNEM, 3. YASAMA YILI AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI. TEZKERE KONUSUNDA MECLİSİN…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.