Kanal V
Ahmet Hamdi Çamlı'nın Acı Günü

Ahmet Hamdi Çamlı'nın Acı Günü

AK Parti Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'nın babası son yolculuğuna uğurlandı.

Çamlı için Fatih Camisi'nde öğle namazına müteakip düzenlenen cenaze törenine, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Necmeddin Bilal Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan ile bazı milletvekilleri ve ilçe belediye başkanları katıldı.

Tören öncesi camiye gelen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı ve Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak'ın eşi Esra Albayrak da Çamlı ailesine taziyelerini iletti.

Cenaze namazını İstanbul İl Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz'ın kıldırdığı Çamlı'nın naşı, Edirnekapı'daki Sakızağacı Şehitliği'nde toprağa verildi.

 

 

 

 

Yeni Şafak



Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, “İstanbul’da 2071 yılına kadar su sorunu yok. Bütün Türkiye’de su meselesini kökünden…

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE BAŞBAKAN BİNALİ YILDIRIM'IN YENİKAPI'DA DÜZENLENEN 'BÜYÜK İSTANBUL MİTİNGİ'NDE BİR MİLYONU GEÇKİN KİŞİYE SESLENDİ. YILDIRIM…

CHP Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ile ilgili uçakta tehdit tweet'i atan yolcu gözaltına alındı.

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.