Kanal V
3 Türk Gencini ABD'de Ölüme Götüren Detay Ortaya Çıktı

3 Türk Gencini ABD'de Ölüme Götüren Detay Ortaya Çıktı

Dil eğitimi için ABD'ye giden Türk gençlerinin geçirdiği trafik kazasıyla ilgili kahreden detay: 3 genci ölüme TIR lastiği parçası götürmüş.

Dil eğitimi için 'Work & Travel', (Çalış ve Gez) programıyla ABD'ye giden 4 üniversite öğrencisinden 3'ünün geçirdikleri trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesi arkadaşlarını da perişan etti. Aynı şirket vasıtasıyla Amerika'ya giden Ömer Kınalı, hayatını kaybeden gençlerle 2 ay aynı apartta kaldığını anlattı.

3 GENÇ KIZ HAYATINI KAYBETTİ, BİRİNİN SEVGİLİSİ AĞIR YARALI

Didem Deniz (21) ve en yakın arkadaşı olan Tuğbanur Karataş (21) ile Özge Nur Mollaoğlu (22) çarşamba günü, ABD'de geçirdiği bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Tuğbanur'un sevgilisi Fatih Turhan (25) ise ağır yaralandı. ABD'nin Louisiana eyaletine 10 Haziran'da giden 4 genç, 3 ay çalıştıktan sonra 1 ay gezecekti.


AYNI YERDE KONAKLAYAN GENÇ KONUŞTU

Hayatını kaybeden 4 gençle aynı yerde konaklayan Ömer Kınalı yaşadıklarını anlattı. Kaza anından sonra Amerikan polisinin gençlerin çalıştığı oteli arayarak ailelerine ulaşmaya çalıştığını belirten Kınalı, "Polisler önce çalıştıkları oteli aramış. Oradakiler de bana söyledi. Ailelerinin numaralarını istediler. Ancak numaraları olmadığı için Instagram'da Tuğba'nın eniştesini bulup ona söyledik" dedi.


"TOZ PEMBE BAĞLADIĞIMIZ YOLCULUK KABUSA DÖNÜŞTÜ"

Çok üzgün olduğunu belirten Kınalı şunları söyledi: "Karşılıklı otellerde çalışıyorduk. Onlar başka bir iş bulup 1 ay önce Austin'e gitmişlerdi. Her zaman kıpır kıpır, neşe doluydular. Gezme dönemleri başladı. Önce San Antonio'ya oradan sonra Houston ve Lake Charles'e geldiler. Buraya bizi ziyaret etmeye gelmişlerdi. Ancak biz olmadığımız için Yusuf isimli arkadaşım, 1 gece konakladıktan sonra onları yolcu etti. 1 saat sonra da Lafayette'ye vardıklarında bu vahim kaza gerçekleşti. Yorgunluktan olsa gerek, arkadaşımızın yolda uyuduğunu tahmin ediyoruz. Toz pembe rüya gibi başladığımız bu yolculuk kâbusa dönüştü. O güzel kızlarımız artık melek oldu"


TIR LASTİĞİ ÖLÜME GÖTÜRMÜŞ

Olay sonrasında kadın bir görgü tanığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, parçalanmış bir TIR lastiği parçasının yolun ortasında durduğunu, bu parçanın trafik kazasına neden olduğunu ifade etti.Antalya’nın Manavgat ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

ANTALYA'NIN MANAVGAT İLÇESİ'NDE İKİ OTOMOBİL KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI. KAZADA 1'İ KADIN 2 SÜRÜCÜ DE YARALANDI.

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde yolcu otobüsünün TIR'a arkadan çarpması sonucu meydana gelen kazada, 3 kişi öldü, çok sayıda kişi de…

Grubuyla konserden konsere koşmasının yanı sıra uzun zamandır televizyonda jüri üyeliği yapan Gökhan Özoğuz, kazandığı bütün parayı gayrimenkule yatırıyor.

BURDUR'DA SÜRÜCÜSÜÜN KONTROLÜNDEN ÇIKAN OTOMOBİL, YOL KENARINDAKİ AYDINLATMA DİREĞİNE ÇARPTI. ŞANS ESERİ ÖLEN KİMSENİN OLMADIĞI KAZADA OTOMOBİLDEKİ 5 KİŞİNİN…

ABD'nin Lousiana eyaletine bağlı Jefferson Davis Parish Kasabası yakınlarında trafik kazası geçiren 3 Türk genç kız öldü, 1 kişi…

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.