Kanal V
1439 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

1439 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak

İŞKUR üzerinden en az lise mezunu binlerce güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Yayımlanan ilanlara başvurular internet üzerinden alınmaktadır. Peki İŞKUR iş ilanlarına başvurular nasıl yapılır? Başvuru ekranına nasıl giderim? İŞKUR kaydı nasıl yapılır?

Türkiye İş Kurumu resmi sayfası üzerinden yayımlanan ilanlarda en az lise mezunları arasından binlerce güvenlik görevlisi alımı yapılıyor.

Türkiye İş ve İşçi Bulma Kururmu resmi internet sayfası üzerinden kamu kuruluşları ve özel kuruluşlar, çok saydıa personel alımı yapmaya devam ediyor. Yayımlanan ilanlarda kuruluşlar, güvenlik hizmetlerinde istihdam etmek üzere 1438 güvenlik görevlisi personeli alımı yapacağını açıkladı. İlanlar İŞKUR resmi internet sayfasında bulunan internet şubesi kısmından adaylara duyuruldu.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda özellikle kuruluşlara güvenlik hizmeti sunan şirketler başta olmak üzere çok sayıda özel işyeri güvenlik görevlisi personeli alıyor. İlanlara başvurular internet üzerinden yapılmaktadır. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki yönergeleri takip etmesi gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

İnternet üzerinden başvuru yapacak adayların, aşağıda bulunan bağlantı adresini kopyalayarak yeni sekmede açmaları ve İŞKUR girişi yaparak personel alım ilanlarının detaylarına göz atabilirler.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048 

1: Görselde görülen yere güvenlik görevlisi pozisyonunu yazın.

2. Bulunduğunuz İli seçin.

3. Ara butonuna tıklayın.

4. adımda ise aşağıda size uygun çıkan ilanı tıklayın ve bu ekran üzerinden başvurunuzu tamamlayın.

İŞKUR'a Kaydı Nasıl Yapılır?

İŞKUR'a kayıt yaptırmak isteyen adaylar, iskur.gov.tr internet adresi üzerinde bulunan iş arayan girişi sistemine kayıt yaptırabilir, özgeçmşlerini doldurabilir ve bu sistem üzerinden hem iş ilanlarına bakabilir hem de başvurusunu yapabilir.

Özel Güvenlik Kartı Nasıl Alınır?

Özel güvenlik görevlisi olabilmek için, Özel Güvenlik Eğitim Kurumunda aşağıda detayları yazılı eğitim programına iştirak etmeniz ve sonrasında Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yılda 5 veya 6 kez düzenlenen ÖGG sınavına girmeniz gereklidir. Bu sınavlardan 60 puan alarak sertifika almaya hak kazanmış olacaksınız.

 

kpsscafe.comPolis olmak isteyenlerin beklediği haber geldi. Polis Akademisi Başkanlığı tarafınca resmi internet sayfasında 21. Dönem POMEM polis alımlarıyla ilgili…

Kamu kurum ve kuruluşları çok sayıda memur ve sözleşmeli kamu personeli alımı yapacaklar. Bunlardan bir kısmı KPSS şartı isterken…

Kızılay, kariyer sayfası üzerinden yayınladığı Kızılay iş ilanları ile bünyesine 2017 yılında iş başvurusu kabul etmektedir.

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞÜBE MÜDÜRLÜĞÜ İLE AHLAK BÜRO AMİRLİĞİ'NİN BİRLİKTE YÜRÜTTÜĞÜ OPERASYONDA UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN 12…

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.