Kanal V
14 Yaşındaki Kızı Kaçırıp İşkence Yapan Yaşlı Kadın, Canlı Yayında Gözaltına Alındı

14 Yaşındaki Kızı Kaçırıp İşkence Yapan Yaşlı Kadın, Canlı Yayında Gözaltına Alındı

FOX TV'de yayınlanan Kaybolan Çiçekler programında şoke eden anlar yaşandı. 14 yaşındaki kızı alıkoyup işkence yapan yaşlı kadın, canlı yayında gözaltına alındı.

14 yaşındaki Nazmiye D.'yi, 15 gün boyunca alıkoyup işkence yapan Gülbeyaz K., Fox TV'de yayınlanan Kaybolan Çiçekler programının canlı yayını sırasında gözaltına alındı.

PROGRAMA BAŞVURDU

14 yaşındaki Nazmiye D. 20 gün önce annesi Semra ile bir tartışma yaşadı. Tartışmanın ardından bir yakını, Gülbeyaz'ın torunu "Fırat sana bakar." diye kandırdı. Bu sırada anne Semra Hanım, Fox'ta hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan İnci Ertuğrul'un sunduğu Kaybolan Çiçekler programına başvurdu. Kızının kandırılıp kaçırıldığını söyleyen anne, kızı Nazmiye'nin Gülbeyaz ve torunu Fırat tarafından alıkonulduğunu canlı yayında söyledi.

 

TEHDİT EDİLDİ, İŞKENCE GÖRDÜ

Kaybolan Çiçekler'in ısrarlı takibi sonucu Nazmiye 23 Kasım Perşembe günü canlı yayında bulundu. Nazmiye, bulunduğu gün canlı yayında annesi Semra'dan nefret ettiğini ve ondan uzaklaşmak için kaçtığını iddia etti. Ancak canlı yayın sonrası Uzman Psikolog Hasan Ersin ile görüşen Nazmiye, Gülbeyaz ve Fırat'ın tehditleri sonucu böyle konuştuğunu söyledi.

CANLI YAYINDA GÖZALTINA ALINDI

Kaybolan Çiçekler programının canlı yayına bağlanan genç kız 15 gün boyunca, Gülbeyaz K. ve torunu tarafından alıkonulduğunu ve işkenceye uğradığını anlattı. İstanbul Emniyetine bağlı ekipler canlı yayında bulunan Gülbeyaz K.'yı gözaltına aldı.

YAŞLI KADININ 4 YIL KESİNLEŞMİŞ HAPİS CEZASI DA VARMIŞ

Uzman psikoloğun gözetiminde konuşan Nazmiye, 19 yaşındaki Fırat tarafından verilen ilaçlarla uyutulup tacize uğradığını, işkence gördüğünü anlattı. 4 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kanun kaçağı Fırat'ın babaannesi Gülbeyaz ise, Nazmiye'yi; "Sakın canlı yayında bir şey söyleme. Annen Semra'yı suçla. Yoksa seni öldürürüz" diye tehdit etti.


Kaynak: HABERLER.COM


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.