Kanal V
1. Antalya Ticaret Zirvesi Gerçekleşti

1. Antalya Ticaret Zirvesi Gerçekleşti

ANTALYA TİCARET ZİRVESİ'NİN İLKİ YOĞUN KATILIMLA GERÇEKLEŞTİ. ZİRVENİN GÜNDEMİNDE 15 TEMMUZ'DAN MODERN İŞ BİRLİĞİ AĞLARINA KADAR BİRÇOK KONUDA FİKİR ALIŞVERİŞİ GERÇEKLEŞTİ.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, TOBB Antalya Genç Girişimciler Kurulu ile Antalya Genç İş Adamları Derneği, Antalya İş Kadınları Derneği  ve Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin katkısıyla düzenlenen 1. Antalya Ticaret Zirvesi gerçekleştirildi. 

 

Zirveye; ATSO Başkanı Davut Çetin, Meclis Başkanı Süleyman Özer, TOBB Antalya Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ulaş Yıldırım, TSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile çok sayıda işadamı katıldı.

 

Ertuğrul Belen’in moderatörlüğünde gerçekleşen “Etkili ve Hızlı Tanışma Seansı”nda karşılıklı ikili görüşmeler yapıldı. 3'er dakikalık periyotlarla yer değiştiren katılımcılar, birbirlerini tanıma ve yeni işbirlikleri kurma fırsatı yakaladı.

 

Fikri hür, vicdanı hür, sorgulayan bireyler olmadan ekonomik ve sosyal kalkınma olamayacağını vurgulayan Davut Çetin modern işbirliği ağlarına dikkat çekti.

Ekonominin gelişmesinde kurumların, geleneklerin ve iş ahlakının çok önemli rol oynadığını belirten Başkan Çetin, konuyla alakalı üzüntüsünü dile getirdi.ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI TARAFINDAN 135. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BU YIL 11’İNCİSİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK GELENEKSEL ATSO ANTALYA TÜRK…

ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI, “ATSO DIŞ TİCARET KULÜBÜ”NÜ HAYATA GEÇİRDİ. KLÜBÜN AMACI İHRACAT POTANSİYELİNİ ARTTIRMAK VE ÜYELERİ İHRACAT…

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.