Kanal V
New York Alev Alev!

New York Alev Alev!

New York’un Bronx semtinde bir apartmanda yangın çıktı. İtfaiye yetkilileri yangını, sobayla oynayan üç yaşındaki bir çocuğun çıkarttığını açıkladı. Son 25 yılın en büyü yangını olarak açıklanan yangında...

New York'un Bronx semtinde bir apartmanda çıkan yangında 12 kişi hayatını kaybetti. İtfaiye yetkilileri yangını, sobayla oynayan üç yaşındaki bir çocuğun çıkarttığını açıkladı.

Yetkililer, çocuğun annesinin diğer kardeşini de alarak evden kaçtığını; ancak kapıyı açık bıraktığı için yangının evden tüm apartmana yayıldığını söyledi. Beş katlı binanın daha önce de karbonmonoksit sızıntısı ve bozuk yangın alarmı nedeniyle ihtar aldığı öğrenildi.

Üç dakikada apartmana varan itfaiye erleri, yangına erken müdahale etse de can kaybı büyük oldu.

Söndürme faaliyetlerine 170 itfaiyecinin katıldığı, son 25 yılın New York'ta yaşanan en büyük yangın faciasında 12 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi ağır yaralandı.

 

mynet.comBir alışveriş merkezinde çıkan yangında 37 kişi hayatını kaybetti.

Konya'nın Ilgın ilçesinde evde çıkan yangında baba ve 3 oğlu yaşamını yitirdi, anne ile 5 yaşındaki oğlu hastaneye kaldırıldı.

Akşam saatlerinde patlama seslerinin duyulduğu Çeşme’de büyük panik yaşanırken, gece saatlerinde ise özel bir sitenin limanında yangın çıktı. Yangında…

Türkiye genelinde 9'uncusu gerçekleştirilen "Türkiye Güven Huzur" uygulaması kapsamında, İstanbul'da 39 ilçede 2 bin 340 polisin katılımıyla denetimler yapılıyor.

İzlemek için tıklayınız

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.