Kanal V
Hapishaneden 99 Kişi Firar Etti!

Hapishaneden 99 Kişi Firar Etti!

Hapishanede iki rakip çete arasında çıkan kavga sonrasındaki isyanda 9 kişi öldü, 14 kişi yaralandı, 99 mahkum hapishaneden kaçtı.

Brezilya'da bir hapishanede çıkan isyanda, 9 kişi öldü, 14 kişi yaralandı. Yetkililer 99 mahkumun hapishaneden kaçtığını belirtti.

Yaklaşık iki saat süren isyan Brezilya'nın Goias eyaletinde çıktı.

Eyaletin Kamu Güvenliği ve Tutukevleri Birimi, isyanın iki rakip çete üyeleri arasında çıkan kavga sonrası başladığını söyledi. Saldırgan grup, bastıkları koğuşta yatakları ve öldürdükleri mahkumları ateşe verdi.

Polis yetkilileri, isyan sırasında kaçan 242 mahkumdan 143'ünü yakaladıklarını söyledi. 130 mahkumsa isyan bittiğinde kendi istekleriyle teslim oldu.

mynet.comAnadolu ve dünya tarihi açısından kritik bir öneme sahip Hitit uygarlığına ait bir mühür kaçakçıda ele geçirildi. Mührün özelliği…

Antalya’nın Manavgat ilçesinde sırtında portakal çuvalıyla yolun karşısına geçmeye çalışan bir kadın kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybetti.

Çiftlik Bank ile kullanıcılara yüksek getiriler vadeden CEO Mehmet Aydın’ın paraların büyük bir kısmını nereye aktardığı ortaya çıktı.

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.