Kanal V
Anaokulu Bekçisi 6 Çocuk ve 1 Öğretmeni Diri Diri Yaktı

Anaokulu Bekçisi 6 Çocuk ve 1 Öğretmeni Diri Diri Yaktı

Bir bekçi çalıştığı anaokulunda 6 çocuk ve 1 öğretmeni üzerine alkol dökerek yaktı.

Brezilya'da bir anaokulunun bekçisi 6 küçük çocuğunu ve bir öğretmeni üzerlerine alkol püskürterek diri diri yaktı. Çıkan dumandan ve alevlerden etkilenen 10 kişi ise çevre hastanelerde tedavi altına alındı. 50 yaşındaki saldırgan Damiao Soares dos Santos ise aldığı ölümcül yanıklar sonrasında hastaneye kaldırıldı ve burada öldü.

ÖLEN ÇOCUKLAR 4-5 YAŞLARINDA

Saldırı gerçekleştiğinde okulda yaklaşık 80 çocuk bulunuyordu. Haberi alan aileleri ise hemen okula koştu. Telaş içindeki aileler çocuklarının sağlığından emin olmak isterken kül olmuş sınıfla karşı karşıya kaldı. Ölen çocukların dört-beş yaşlarında olduğu açıklandı.

8 YIL GECE ÇALIŞMIŞ

Polis soruşturmayı genişleterek kurbanların aileleri ile güvenlik görevlisi arasında bir husumet olup olmadığını araştırdı. Ancak polis müdürü şefi Renato Nunes, Hoje em Dia gazetesinin internet sitesine, güvenlikçinin 2014 yılından bu yana zihinsel sağlık sorunlarına sahip olduğunu söyledi. Bekçi, çocuklarla doğrudan irtibat kurmadığı kreş okulunda en az sekiz yıl boyunca gece çalışmıştı.

ŞEHİRDE 7 GÜN YAS İLAN EDİLDİ

Akıllara durgunluk veren olay Belo Horizonte'nin yaklaşık 600km kuzeyinde 70 bin kişilik bir şehir olan Janauba'da gerçekleşti. Belediye başkanı şehirde 7 gün yas ilan etti.Kilometrelerce uzaktan Türkiye'ye gelen İngiliz TV yıldızı Jemma Lucy, İzmir'de kalça sıkılaştırma operasyonu geçirdi.

Dünya Kick Boks Şampiyonu Gökhan Saki, ilk kafes dövüşü maçında Brezilyalı rakibi Henrique'yi ilk raundda nakavt etti.

Kaynak: HABERLER.COM

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.