Kanal V
Yenimahalle Kültür Merkezi Kütüphanesi Açıldı

Yenimahalle Kültür Merkezi Kütüphanesi Açıldı

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi yenilenen yüzüyle kitapseverleri karşılayacak Yenimahalle Kültür Merkezi Kütüphanesi'ni hizmete açtı.

Büyükşehir Belediyesi 54. Kütüphaneler Haftası'nı düzenlediği etkinliklerle kutladı. Yenimahalle Kültür Merkezi'nde kütüphane kullanım kurallarının anlatımıyla başlayan etkinlikler kapsamında İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Çocuk Korosu özel bir konser verdi. Büyükşehir Belediyesi kütüphanelerinden 2017 yılının en çok kitap okuyan kitapseverler de ödüllendirildi.

3 BOYUTLU YAZICI HEDİYE EDİLDİ

Kütüphaneler Haftası kutlamalarının en anlamlı etkinliği ise yenilenen yüzüyle kitapseverlere hizmet verecek Yenimahalle Kültür Merkezi Kütüphanesi'nin açılışı oldu. Yaklaşık 6 bin kitap ve kayıtlı 3 bin üyesi ile Antalyalıların bilgi gereksinimlerini karşılayan kütüphaneye, yıl boyunca düzenlediği okur buluşmaları ve eğitim programları nedeniyle 'Herkes İçin Kütüphane Projesi' kapsamında 3 boyutlu yazıcı hediye edildi.ANTALYA MURATPAŞA BELEDİYESİ ANTALYA'DA İLK, TÜRKİYE'DE SAYILI KÜLTÜR SANAT MERKEZLERİ ARASINDA OLACAK "OPERA VE KÜLTÜR MERKEZİ"NİN TEMELİNİ ATTI. MERKEZİN…

Kocaeli Büyükşehir Belediyesince, şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in memleketi Niğde'nin Çukurkuyu beldesine yaptırılan kültür merkezi törenle açıldı.

MURATPAŞA BELEDİYESİ TARAFINDAN YEŞİLDERE MAHALLESİ’NDE YAPTIRILAN HACI BEKTAŞ-I VELİ KÜLTÜR MERKEZİ’NİN İNŞAATI TAMAMLANDI. MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, İLK…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.