Kanal V
Wake Board Tutkunları Antalya'da Buluşuyor

Wake Board Tutkunları Antalya'da Buluşuyor

ANTALYA'da 10 yıl önce kurulan Hip-Notics Cable-Ski Park, dünyanın dört bir yanından kablolu su kayağı (wake board) sporu tutkunlarını ağırlıyor. Yılın 12 ayı kablolu su kayağı sporu yapmak isteyenlere ev sahipliği yapan merkez, yaz sezonuna hazırlanıyor.

Manavgat sınırlarında bulunan Hip-Notics'teki 3 gölette, suyun üstüne çekilen kabloların yardımıyla su kayağı yapılıyor. Almanya, İngiltere, Hollanda, Fransa başta olmak üzere Avrupa'nın farklı ülkelerinden kablolu su kayağı yapmak isteyenler, Antalya'yı tercih ediyor. Hip-Notics işletmecisi Barış Özoral, sezon hazırlıklarıyla ilgili birçok sürprizleri olduğunu söyledi. Wake board tutkunlarını her yıl olduğu gibi bu yıl da ülke etkinlikleri adı altında düzenlenen etkinliklerle Hip-Notics'te buluşturmak için hazırlandıklarını kaydeden Özoral, "Nisan ayından itibaren Avrupa başta olmak üzere, dünyanın farklı yerlerinden wake board tutkunlarının seyahati yoğunlaşacak. Mayıs ayı içinde Rus wake board tutkunlarını 'Rusya Günleri'nde bir araya getireceğim. Hemen ardından Almanya, Hollanda, İngiltere gibi ülke gruplarını burada ağırlayacağız" dedi.

 

YILLARIN BİRİKİMİ

 

Bu yıl 11'inci yaz sezonunu yaşayacaklarını sözlerine ekleyen Özoral, "İklimsel farklılığımızdan dolayı yılın 12 ayı açık bir tesisiz. Dünya üzerindeki rakiplerimizden bizi ayıran başlıca fark iklimimiz. Bundan önceki yıllarda ülke kampları üzerine çalışıyorduk. Danimarka ve Almanya'yı kapsayan çocuk kampları gerçekleştiriyorduk. Yılların birikimiyle bir araya getirdiğimiz müşterilerimizi ülke etkinliklerinde buluşturuyoruz. Eğlenceli bir tatil yapmalarına olanak sağlıyoruz. Aynı zamanda wake board yapmalarını izliyoruz" diye konuştu.Türkiye Ormancılar Derneği(TOD) Batı Akdeniz Şubesi, Dünya Ormancılık Günü etkinlikleri kapsamında Lara kumulları ve obruk ormanına gezi düzenledi. 

Reyhanlı’dan Türkiye’ye girmeye çalışan dört terörist, çantalarında canlı bomba düzenekleri ile yakalandı. Teröristlerin çantasından, Sultanahmet’te gerçekleştirmeyi planladıkları katliamla ilgili…

26 MART 2018 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI! BUGÜN EN ÇOK İZLENEN PROGRAMLAR HANGİLERİ? 26 MART 2018 PAZARTESİ REYTİNG SIRALAMASINDA…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.