Kanal V
Tütüncü'ye karne sürprizi!

Tütüncü'ye karne sürprizi!

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Baraj İlköğretim Okulu’nda karne dağıtım törenine katıldı.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Baraj İlköğretim Okulu’nda 2016-2017 eğitim ve öğretim dönemini tamamlayan öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. Başkan Hakan Tütüncü, okulda iki sınıfa giderek öğrencilere karnelerini dağıttı. Öğrencilere iyi tatiller dileyen Başkan Tütüncü, “Eğitim ve öğretim dönemi boyunca çok çalışarak, başarılı oldunuz ve güzel bir tatili hak ettiniz. Yaz tatilinde yeni eğitim ve öğretim dönemi için güzelce dinlenin, bol bol oynayın, gezin ve dolaşın. Daha enerjik olarak sınıfınıza geri gelin.”


 

Tütüncü’ye karne

 

Başkan Hakan Tütüncü, karne dağıtım töreninde karne sürprizi de yaşadı. Sınıf öğretmeni Sadık Çetin, eğitime yüzde yüz destek veren Tütüncü’ye eğitim karnesini verdi. Tütüncü, çalışkanlık, okullara yardım, sosyal etkinlikler, yardımseverlik, çocuk sevgisi, yaşlılara saygı, demokratik olma, çevreye duyarlılık ve çözüm odaklı olma konularında yüz notu aldı.

 

Tütüncü, Sadık Çetin’in başarılı öğrencilerini Adnan Menderes Tam Olimpik Yüzme Havuzu’nda ücretsiz yüzme eğitimi ile ödüllendirdi.


Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.