Kanal V
TSY'den Başkan Böcek'e Ziyaret !

TSY'den Başkan Böcek'e Ziyaret !

TÜRKİYE Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi Başkanı Şifa Çiçek ve yönetim kurulu üyeleri, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ve yönetimini kabul etti. Başkan Böcek, Şifa Çiçek ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi. Muhittin Böcek, Antalya'daki spor organizasyonlarında TSYD'nin önemli katkılar sağladığını, zaman zaman TSYD ile ortak çalışmalar yaptıklarını, bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini söyledi.

TSYD Başkanı Şifa Çiçek de, TSYD'nin Antalya'da yapılanmasında Başkan Muhittin Böcek'in önemli katkılar sağladığını belirterek, her zaman sporun ve spor medyasının yanında olmasından dolayı teşekkür etti. Başkan Çiçek, Başkan Muhittin Böcek'e ziyaret anısına plaket takdim etti.7. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nda Konyaaltı Belediyesi’nin standı büyük ilgi gördü. 

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, TAKSİ DURAĞI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ. TAKSİ ESNAFINI DİNLEYEN BAŞKAN BÖCEK, TAKSİCİLERİN RAHAT BİR…

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.