Kanal V
Tiyatrocu Bilginden Seminer !

Tiyatrocu Bilginden Seminer !

MANAVGAT Belediyesi'nin eğitim ve kültür etkinlikleri kapsamında Manavgat'a gelen tiyatrocu Hakan Bilgin, 'Farkındalığın Fark Edilişi' adlı seminer verdi.

Türk tiyatrosu ve televizyon dünyasının tanınan isimlerinden Hakan Bilgin, Manavgat Belediyesi ve Yakın Doğu Üniversitesi'nin katkılarıyla geldiği Manavgat'ta 'Farkındalığın Fark Edilişi' seminerinde öğrencilerle buluştu. İbrahim Sözen Gençlik Merkezi'ndeki seminere öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Sinema ve tiyatro sanatçısı Hakan Bilgin, öğrencilerle hayata hazırlanmanın önemli noktalarını ve başarı sırlarını paylaştı. Gülümsemenin gücüne vurgu yapan Bilgin, öğrencilere hayallerinin peşinden gitmelerini ve kendilerine değer vermelerini söyledi.

Hakan Bilgin'in konuşmalarını ve esprili anlatımını keyifle dinleyen öğrenciler, kimi zaman kahkahalar attı. Eğlenceli seminerin sonunda Hakan Bilgin öğrencilerin sorularını cevapladı. Seminerden kendisinin de büyük bir keyif aldığını belirten Hakan Bilgin, kendisini öğrencilerle buluşturan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e teşekkür etti.Oscar ödüllü İngiliz aktör Ben Kingsley, usta oyuncu Haluk Bilginer’den övgüyle bahsetti.

Televizyon ekranlarının usta oyuncularından Süreyya Küçük'ten kötü haber geldi. Şarkıcı Onur Akay, Küçük'ün amansız bir hastalıkla mücadele ettiğini duyurdu.

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.