Kanal V
THK, SOLOTÜRK Uçağını Ziyaret Etti

THK, SOLOTÜRK Uçağını Ziyaret Etti

ANTALYA'ya gösteri uçuşu yapmak için gelen SOLOTÜRK uçağına Türk Hava Kurumu (THK) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortak gezi düzenledi.

5- 11 Mart tarihleri arasında 'Dünya Havacı Kadınlar Haftası' nedeniyle farkındalık yaratmak için hazırlanan havacılık sektörünü tanıtım programı kapsamında düzenlenen ziyarete, Antalya Liderler Okulu öğrencileri ile THK üyeleri katıldı. Öğrenciler, SOLOTÜRK uçağının uçuş kabiliyeti ve görev uçuşları hakkında genel bilgi alarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kadınların çağdaş yaşam standartlarının yükselmesine katkı sağlamak amacıyla birçok havacılık faaliyeti planladıklarını belirten THK Antalya Şube Başkanı Vasıf Yüceliş, faaliyet programlarının artarak devam edeceğini söyledi.Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü dolayısıyla Ankara'da bir gösteri…

Kepez Belediyesi, Türk Hava Kurumu ve Elba Havacılık Enstitüsü işbirliğiyle düzenlenecek Karain-Fly-in’de, her yaştan Antalyalıya havacılığın tanıtılacağı etkinliler yapılacak.

TÜRKİYE’NİN ALANINDA İLK VE TEK TEMATİK MESLEK LİSESİ AKSU UÇAK BAKIM TEKNOLOJİLERİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’NE, TÜRK HAVA…

SOLOTÜRK, Antalya'nın fethinin 811'inci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında sunacağı gösterinin provasını yaptı.

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.