Kanal V
Nalınlar Ayakta Alkışlandı !

Nalınlar Ayakta Alkışlandı !

AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Personel Tiyatro Topluluğu'nun 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında sahnelediği 'Nalınlar' adlı köy komedisi ayakta alkışlandı.

Necati Cumalı'nın yazdığı 'Nalınlar' adlı köy komedisinin genel sanat yönetmenliğini Erkan Altay üstlendi. Oyunun ilgiyle izlendiğini ve dakikalarca ayakta alkışlandığını belirten Erkan Altay, Nalınlar'ın 4 ve 11 Nisan'da saat 20.00'de Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'nda ücretsiz yeniden sahneleneceğini vurguladı.

Erkan Atalay, şunları söyledi:

"Personel Tiyatro Topluluğunun her sahnelediği oyunun izleyicisinin beğenisini alarak takdir görmesi, bizleri çok mutlu ediyor. Bu güzel ekiple Antalya'daki Alternatif Tiyatro eksikliğinin giderilmesine katkıda bulunmak ayrıca gurur verici. Amatör olan ekibimiz profesyonel oyunlar sahneye koyarak her geçen gün çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Üniversitedeki tiyatro severler dışında Antalyalı tiyatro severlerden de yoğun talep görmemiz bunun en büyük göstergesi."

Erkan Atalay, 'Sevdalı Bulut' adlı çocuk oyununun da her cuma Hukuk Fakültesi Sürücü kazadan burnu bile kanamadan kurtuldu

İtalya Süper Kupa finali ev sahipliğine talip olan Antalyaspor'un kasasından çıkacak miktar belli oldu. Konuyla ilgili girişimlere başlayan Kırmızı-Beyazlılar…

Antalya’da bir otomobil sulama kanalına uçtu.

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.