Kanal V
Müteahhitlerden Birlik, Beraberlik Mesajı

Müteahhitlerden Birlik, Beraberlik Mesajı

ANTALYA Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, Kepez inşaat Müteahhitler Derneği Başkanı Mehmet Ali Ünal'la bir araya gelerek, ATSO seçimleri öncesi birlik mesajı verdi.

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (ATSO) organ seçimlerinin 7 Nisan'da yapılacağını hatırlattı. ATSO'daki en büyük yatırım payının müteahhitlere ait olduğunu savunan Başkan Karataş, bu nedenle odanın şekillendirilmesinde söz sahibi olmaları gerektiğini ifade etti. Bu doğrultuda yaptıkları kendilerini ziyaret Kepez inşaat Müteahhitler Derneği Başkanı Mehmet Ali Ünal ve yönetim kurulu üyeleriyle fikir alışverişinde bulunduklarını kaydeden Başkan Karataş, "Tüm argümanları ile istişare içerisindeyiz. Kepez İnşaat Müteahhitler Derneği'nin bu konuda düşüncelerinin ortak olduğunu bildirmesi bizleri mutlu etmiştir" dedi.

 

Başkan Karataş, “ATSO'da bizleri temsil eden grup, sektörümüzle ilgili beklentileri giderilmesi noktasında istenilen seviyede değildir. Bu nedenle çok yol alınması gerekmekte. Antalya Müteahhitler Derneği olarak Federasyon Genel Merkezimize sorunlarımızı ilettik. Yaşanan sıkıntıların çözümü için çareler arıyoruz. Yaptığımız girişimler bazı konuların çözümüne katkı sağladı" dedi.

 

Deniz Karataş, şunları söyledi:

 

"Şimdi bu çalışmalarımızı daha güçlü ve yüksek sesle ele alma vaktidir. Sektörümüzü hak ettiği yere getirmek, beklentilerimizi hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için ATSO çatısı altında olma zamanıdır. Kepez İnşaat Müteahhitleri Derneği yönetim kurulu ve üyelerinin ziyareti bizleri memnun etmiştir. ATSO seçimleri öncesinde önemli bilgi ve fikir alışverişinde bulunduk. Bu güç ve dayanışma, mücadelemizde güzel sonuçlar almamızı sağlayacaktır.Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, Antalya'da bulunan 130 bin binadan 80 bininin ya yenilenmesi ya…

Konya’nın Ereğli ilçesinde müteahhit bürosuna pompalı tüfekle ateş açılması sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ağır yaralandı.

ANTALYA Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, 'Hafriyat Yönetmeliği'nin hafriyatçıları ve müteahhitleri zor durumda bıraktığını, maliyetleri yükselttiğini iddia etti.

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.