Kanal V
Mimarlar Odası'nda Seçim Hareketliliği

Mimarlar Odası'nda Seçim Hareketliliği

ANTALYA MİMARLAR ODASI 11 ŞUBAT'TA ŞEÇİME GİDİYOR. 17. DÖNEM BAŞKANINI SEÇECEK ODA'YA MİMAR RAMAZAN AYDIN'DA ADAYLIĞINI KOYDU. AYDIN, MEVCUT DURUMUN DEĞİŞTİRİLMESİ VE ODANIN DAHA AKTİF KONUMA GETİRİLMESİNİN ALTINI ÇİZDİ.

Antalya Mimarlar Odasında seçim hareketliliği sürüyor.

Türkiye’nin önemli meslek örgütlerinden biri olan Mimarlar Odası’nın Antalya Şubesi seçimlerinde Mimar Ramazan Aydın oda başkanlığı için adaylığını açıkladı. 
Konyaaltı'nda bir mekandaki adaylık açıklamasında Aydın'ı üyeler yalnız bırakmadı.

Düzenlediği basın toplantısında adaylığını açıklayan Aydın, Antalya Mimarlar Odası’nın daha iyi yerlere gelmesi için çalıştıklarını belirterek, daha iyi bir oda için ekibi ile birlikte yenilikçi olacaklarını vurguladı.

Aydın, adaylık açıklamasında çarpıcı bir açıklamada bulundu.Mevcut Başkan Özge Köksal ve ekibinin adaylık açıklaması için odada yapılmasına izin vermediğini ve bunun için suç duyurusunda bulunduklarını paylaştı.

3600 üyenin bulunduğu odada eksiklerin olduğu görüşünü paylaşan Aydın'ın ekibinden mimar Hasan Şahin, seçim sonunda mimarların sıkıntısının da giderileceğini dile getirdi.

Seçim 11 Şubat pazar günü gerçekleştirilecek.Antalya’nın Alanya ilçesinde 9 ülke, 14 takımdan 75 sporcunun katılımıyla düzenlenen Alanya Kadın Yol Bisiklet Yarışı sona erdi.

4 Şubat 2018 Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri? 4 Şubat 2018 Pazar Reyting Sıralamasında…

Adana’dan uyuşturucu davası için Antalya’ya gelen 34 yaşındaki Niyaz Yetim, duruşma akşamı kaldığı apartta ölü olarak bulundu. Yetim'in aşırı…

Antalya’nın Kumluca ilçesinde Yaş Fide Üretim tesislerinde çıkan yangın maddi hasara yol açtı. Kumluca İlçesi Göksu Mahallesindeki Yaşa Fide…

ANTALYA'NIN FİNİKE İLÇESİNDE TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU VE FİNİKE BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 3'ÜNCÜ KADEME ORYANTİRİNG YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERDİ.

Ali Buldu Günün Yorumu'nda; CHP’nin 36. Olağan Kurultayı’nda Kemal Kılıçdaroğlu yeniden genel başkan seçilmesi tüm yönleriyle ele alındı. Neler…

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.