Kanal V
Mazeret Göstermeden Meclise Gelmediler!!

Mazeret Göstermeden Meclise Gelmediler!!

Antalya’nın Aksu İlçesi’nde bugün yapılan Mart ayı olağan meclisi 10 meclis üyesinin katılmaması nedeni ile yarına ertelendi.

 Antalya'nın Aksu İlçesi'nde bugün yapılan Mart ayı olağan meclisi 10 meclis üyesinin katılmaması nedeni ile yarına ertelendi. Meclis üyelerinin herhangi bir mazeret göstermeden meclise katılmaması salonda soğuk rüzgarlar estirdi.

 Aksu Belediyesi Mart ayı olağan meclisi, meclis toplantısı gerçekleştirilmek üzere bugün belediye meclis toplantı salonunda Ak Partili Başkan Halil Şahinbaşkanlığında toplandı. Saat 10'da başlaması gereken meclis 20 dakika gecikme ile başladı. Mecliste toplamda Ak Parti'den 15, MHP'den 7, CHP'den 2, BBP'den ise 2 meclis üyesi bulunuyor. Bugün yapılan meclis toplantısına Ak Parti'den 8, MHP'den 1, BBP'den 1 meclis üyesi katılmadı. Meclis üyelerinin koltuklarının boş kalması salonda soğuk rüzgarlar estirdi.

Meclis, başkanlık divanı oluşmadığı için yarına ertelendi. MHP'den gelen yedek divan talebi ise yedek divan da mecliste bulunmadığı için reddedildi. Meclise katılmayan 10 meclis üyesi ise herhangi bir mazeret göstermediği için izinli sayılmadı. 4 gündem maddesi yer alan meclis yarın saat 16: 00'da yapılmak üzere ertelendi.

kaynak:sondakika.comMuratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, azaların da katılımıyla yapılan 2017’nin ilk Muhtarlar Meclisi’nde “Bizim meclislerimiz her şeyin konuşulduğu meclislerdir.…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Pakistan Meclis Başkanı'nı kabul etti

ANTALYA TİCARET BORSASI MART AYI OLAĞAN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. TOPLANTININ GÜNDEMİNDE ÜRETİM VE ÇALIŞAN SAYISININ AZALMASI VARDI.

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.