Kanal V
Manavgat'ta Huzur Toplantısı!

Manavgat'ta Huzur Toplantısı!

ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde emniyet müdürlüğü tarafından muhtarlar, kadınlar, esnaf, öğretmen, öğrenciler ve işadamlarının katılımıyla huzur toplantısı yapıldı.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül'ün de katıldığı toplantıda trafikte sürücülerin dikkat etmesi gereken hususlar, motosikletler ve motosikletlerde kask kullanımı konusunda bilgilendirme yapıldı. Son yıllarda artan telefonla dolandırıcılığı konusunda bilgi verilen toplantıda, suç işlemeyi alışkanlık haline getirmiş art niyetli kişilerin kendilerini polis, hakim ve savcı olarak tanıtarak telefon açıp vatandaşı korkutmak suretiyle para isteyip dolandırmaya çalıştıkları anlatılarak, bu şekilde gelen telefonlara itibar edilmemesi gerektiği ve kamu görevlilerinin vatandaştan para talep etmeyeceği belirtildi.
Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, toplantıda komşu ülkelerde yaşanan gelişmelere bağlı olarak büyüyen ekonomisiyle ülkemizin uyuşturucu gibi sınırı aşan suçlardan doğrudan etkilenmekte olduğunu, geleceğin teminatı olan gençleri kötü alışkanlıklardan korumak adına herkesin üzerine büyük sorumluluklar düştüğünü anlattı. Uyuşturucuyla mücadele konusunda topyekûn hareket edilmesi gerektiğini vurgulayan Özgönül, ayrıca şüpheliler ve şüpheli paketle ilgili katılımcılara bilgilendirme yaptı.Manavgat'ta av köpekleri kıyasıya yarıştı

Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde 5'inci Uluslararası Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu yarışı yapıldı.

Manavgat’ta yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar Atatürk’ün huzuruna çıktı

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.