Kanal V
Manavgat Sporcular Birinci Kademe Şampiyonu

Manavgat Sporcular Birinci Kademe Şampiyonu

MANAVGAT Belediyespor U-14 futbol takımı, Antalya şampiyonu olarak gittiği Muğla'dan 1'nci kademe şampiyonu olarak döndü. Başkan Sözen, takımı ve teknik yönetimi tebrik ederek 2'nci kademe maçlarında başarı diledi.

Manavgat Belediyespor U-14 futbol takımı Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) düzenlediği Türkiye şampiyonası 1'inci kademede, Muğla'da oynadığı final maçında karşılaştığı İzmir temsilcisi Minik Orduspor'u 5-4 yenerek grubunda şampiyon oldu. Normal süresinde 2-2 tamamlanan maçta, penaltı atışları sonucu belirledi. Volkan Mercanoğlu'nun teknik sorumluluğunu yaptığı Manavgat'ı ve Antalya'yı temsil eden U-14 takımı, Türkiye'de son 20 takım arasına kalmayı başardı.

 

U-14 takımının TFF tarafından belirlenecek olan ilde ve tarihte Türkiye şampiyonası 2'nci kademe maçları oynayacağı belirtildi. U-14 takımının 2'nci kademe maçlarında da başarı göstermesi halinde Türkiye'de son 4 takım arasına girerek Türkiye Şampiyonası U-14 ligi yarı final ve final maçları oynamaya hak kazanacağı açıklandı.

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, takımın başarısına sevindiklerini belirterek 2'nci kademe maçlarında başarı diledi.Manavgat'ta av köpekleri kıyasıya yarıştı

Antalya'nın Manavgat İlçesi'nde 5'inci Uluslararası Manavgat Dağ Bisikleti Maratonu yarışı yapıldı.

Manavgat’ta yaşayan yabancı uyruklu vatandaşlar Atatürk’ün huzuruna çıktı

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.