Kanal V
Manavgat Nüfus Müdürlüğü'ne Ziyaret

Manavgat Nüfus Müdürlüğü'ne Ziyaret

NÜFUS ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı Metin Selçuk, Manavgat Kaymakamlığı ve Nüfus İşleri Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya katılmak üzere Manavgat'a gelen Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı Metin Selçuk, Kaymakam Mustafa Yiğit ve İlçe Nüfus Müdürlüğünü ziyaret etti. Metin Selçuk, İlçe Nüfus Müdürlüğünde birimleri gezerek Nüfus Müdürü Ali Keskin'den bilgi aldı. Nisan ayında sürücü belgesi ve pasaportların nüfus idarelerinden verileceğini belirten Keskin'e, bu konuda yapılan çalışmalar hakkında da bilgi verildi.

Metin Selçuk, Kaymakam Mustafa Yiğit'i de makamında ziyaret etti.Türkiye'nin çocuk nüfusu, 2016 sonu itibarıyla 22 milyon 891 bin 140 olarak belirlendi.

ZONGULDAK'ın Kilimli İlçesi'nin 8 bin nüfuslu Çatalağzı Beldesi'ne yapılması planlanan 5'inci termik santralin Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) süreci, halkın…

Ramazan Bayramı nedeniyle Antalya'da otellerde yer kalmadı. Vali Münir Karaloğlu, kendisini arayan dostlarına bile otellerde yer bulamadığını söyledi. Karaloğlu,…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.