Kanal V
Liselilerden Afrin'e Dua

Liselilerden Afrin'e Dua

AFRİN HAREKATI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR. HAREKATIN 17'NCİ GÜNÜNDE DE TÜM ÜLKEDE OLDUĞU GİBİ ANTALYA'DAN DA MEHMETÇİKLERİMİZE DESTEK MESAJLARI YAĞIYOR. ANTALYA TOBB FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ, VATAN SAVUNMASI YAPAN ABİLERİNE DUA EDEREK DESTEK OLDU.

2017 - 2018 eğitim öğretim yılının ikinci yarısı başladı. okul bahçesinde sıra olan liseli öğrenciler ellerini  açtı ve derse girmeden önce Afrin Harekatına katılan mehmetçiklere dua ederek destek oldu. 

17.'nci gününde devam eden Afrin Harekatına katılan mehmetçiklere Antalyalı lise öğrencilerinden işte böyle destek geldi. Antalya TOBB Fen Lisesi öğencileri de Afrinde çatışan askerlere destek oldu.2017-2018 eğitim öğretim yarıyıl tatiline başlayan öğrenciler duygulu anlar yaşadı.Öğrenciler, Antalya İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörü Fatih Tunç önderliğinde dua etti.

Duanın ardından Okul Müdürü Mahmut Tayyar Yetük, şehit olan askerlere ve ailelerine başsağlığı diledi.Öğrenciler de, harekatıb başarılı geçmesi için iyi dileklerini sundu.Adana’dan uyuşturucu davası için Antalya’ya gelen 34 yaşındaki Niyaz Yetim, duruşma akşamı kaldığı apartta ölü olarak bulundu. Yetim'in aşırı…

Antalya’nın Kumluca ilçesinde Yaş Fide Üretim tesislerinde çıkan yangın maddi hasara yol açtı. Kumluca İlçesi Göksu Mahallesindeki Yaşa Fide…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği İtalya’nın başkenti Roma’da İtalya Cumhurbaşkanı Sergio Mattarella ile görüştü.

ANTALYA'NIN FİNİKE İLÇESİNDE TÜRKİYE ORYANTİRİNG FEDERASYONU VE FİNİKE BELEDİYESİ İŞBİRLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 3'ÜNCÜ KADEME ORYANTİRİNG YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİYLE SONA ERDİ.

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.