Kanal V
Kutso'dan Tebrik Ziyareti

Kutso'dan Tebrik Ziyareti

KUMLUCA Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Kumluca Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanlığına seçilen Bayram İğneli'yi ziyaret etti.

KUTSO Başkanı Murat Hüdavendigar Günay, Başkan Yardımcısı Ahmet Çetin, yönetim kurulu üyeleri Ertan Parçaoğlu, İbrahim Uğur Çakır, Muharrem Şahin ve Genel Sekreter Mesut Bakar'dan oluşan heyet Kumluca Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Bayram İğneli'yi makamında ziyaret etti.

İğneli'ye başarılar dileyen KUTSO Başkanı Günay, Bayram İğneli'nin yıllardır eski adıyla Şoförler Odası yeni adıyla Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası'nda görev yaptığını ve bu görevi layıkıyla yürüteceğine inandıklarını belirtti. Başkan Günay ayrıca sivil toplum kuruluşlarının önemine değinerek iki kurum arasında yapılacak organizasyonlara destek ve katılım sağlayabileceklerini belirtti.

Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası Başkanı Bayram İğneli de "Odamızı en iyi şekilde temsil etmek ve ilçemize ve bölgemize faydalı çalışmalar yapmak adına bu göreve talip olduk. İlçemizde bulunan Kamu ve sivil toplum kuruluşlarının da desteğini alarak Kumluca Ulaştırma Hizmetleri Esnaf Odası'nı güçlendirmek istiyoruz" dedi.Antalya’nın Kumluca ilçesinde polis yaptıkları yol kontrolünde Kumluca ve Finike’de çeşitli hırsızlık olayına karıştığı iddia edilen bir kişiyi yakaladı.

Antalya’nın Kumluca ilçesinde her yıl düzenlenen Kutlu Doğum Aşı programı bu yıl yine yoğun katlıma sahne oldu.

Antalya’nın Finike ve Kumluca ilçelerinde 250 gramlık ekmek 75 kuruştan, 90 kuruşa yükseldi.

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.