Kanal V
Kumluca MYO'da Girişimcilik Semineri Düzenlendi

Kumluca MYO'da Girişimcilik Semineri Düzenlendi

AKDENİZ Üniversitesi Kumluca Meslek Yüksekokulu ve AKGİM işbirliği ile 'Girişimci Gözünden Antalya Perspektifi' konulu seminer düzenlendi.

İbradı Gündoğmuş Akseki A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dündar Uluğkay'ın konuşmacı olarak katıldığı seminere, öğretim elemanları ve öğrenciler yoğun katılım gösterdi. Türkiye'de ve yurt dışında pek çok başarıya imza atan Uluğkay, bu sürecin hiç de kolay olmadığını ve zorlukların kendisini bir girişimci olarak hep daha da güçlendirdiğini belirtti. Uluğkay, “Girişimcilik adına her şey kişinin kendisine güveniyle başlar. Eğer işin en başında güvensizlik varsa çok basit bir iş dahi olsa olumsuz sonuçlanacağı kesindir. Güven girişimcinin en sağlam temelini oluşturmaktadır" dedi.

Yaşamının her döneminde farklı alanlarda girişimci ruhunu ön plana çıkaran Uluğkay, kendi yaşamından kesitlere yer vererek gençlere girişimcilik adına bir hayalleri olması gerektiğini ve bu hayali gerçekleştirmek adına sonuna kadar mücadeleyi elden bırakmamaları önerisinde bulundu.

Seminer sonunda Kumluca Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. İlker Sönmez tarafından Dündar Uluğkay'a teşekkür belgesi takdim edildi.Antalya’da feci kazada ağır yaralanan genç hayata tutunamadı

İsveç'in başkenti Stockholm'de trafiğe kapalı Drottning Caddesi'nde yayaların üzerine pikaplı saldırı yapıldı. Saldırıda 3 kişi hayatını kaybetti.

ANTALYA'DA ARAÇ TRAFİĞİNİN YOĞUN OLDUĞU ÇEVREYOLU'NDA KARŞIDAN KARŞIYA GEÇMEK İSTEYEN 51 YAŞINDAKİ ALİ HAKİKAT'E KAMYONET ÇARPTI. HAKİKAT AĞIR YARALANDI,…

Kaynak: Hürriyet

Editör: KanalV Editör 4

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.