Kanal V
Köye Dönüş Projesi Merakla Bekleniyor

Köye Dönüş Projesi Merakla Bekleniyor

KÖYE DÖNÜŞ PROJESİ KAPSAMINDA GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANI AHMET EŞREF FAKIBABA, KÖYÜNE DÖNECEK AİLELERE 300 DAMIZLIK KOYUN VERECEĞİ AÇIKLAMASI, TÜM İLERDE MERAK UYANDIRDI. ANTALYA'DA İSE BU KONUDA BELİRSİZLİK HAKİM. PROJENİN AÇIKLIĞA KAVUŞMASI İÇİN GÜN SAYILIYOR.

Yıllar önce Ferdi Tayfur şarkısında söylemişti. Bakanlıkta konuya el attı ve yerli üretimi desteklemek adına köye dönüş projesi başlattı.

Küçükbaş hayvanın Türkiye için önemli değer olduğunu belirten Antalya İli Damızlık Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Zeliha Öztürk, bu kapsamda projenin çok faydalı olacağına inandıklarını söyledi. Ama birliğin bazı endişeleri var.Bir başka endişede Antalya İli Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı İlhan Ayhan'dan geldi.
Proje tam anlamıyla netleşmememişken, hayvancılık sektörünün beklentileri, mevcut üreticinin yeniden canlandırılması.13 Şubat 2018 Salı Reyting Sonuçları Açıklandı! Bugün En Çok İzlenen Programlar Hangileri?13 Şubat 2018 Salı Reyting Sıralamasında Üst…

Megastar Tarkan, eşiyle çekildiği fotoğrafı sosyal medyadan paylaşarak Sevgililer Günü'nü kutladı.

Antalya’nın Alanya ilçesinde bir gözlük mağazasının sahibi, Sevgililer Günü’nde eşine yaklaşık 200 bin TL değerinde üzerinde ‘Dünyanın en güzel…

Antalya’nın Manavgat ilçesinde çıkan yangında bir işyeri kullanılamaz hale geldi.

Ali Buldu Günün Yorumu'nda; 14 Şubat Sevgililer Günü Ele Alındı. Neler Yaşandı? Konu Neydi? Konularını Ele Alıyor.

Kaynak: KanalV İnternet

Editör: Kanalv Editör 3

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.