Kanal V
Korkuteli Muhtarlar Toplantısı

Korkuteli Muhtarlar Toplantısı

Antalya’nın Korkuteli İlçe Emniyet Müdürü Hacı Duman, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için 24 saat aralıksız vatandaşın hizmetinde olduklarını söyledi.

Korkuteli İlçe Emniyet Müdürü Hacı Duman, her hafta bir mahalle muhtarı ve mahalle sakinleriyle düzenlediği huzur toplantısına devam ediyor. Muhtar ve mahalle sakinlerinin sorularını da cevaplayan Emniyet Müdürü Hacı Duman, “Emniyet Müdürlüğü olarak, ilçe huzuru için 24 saat görevimizin başındayız.

Polis ile vatandaşların işbirliği içerisinde çalışması sonucu ilçede asayiş berkemal. Emniyet personelimiz gece gündüz 24 saat dinamik bir şekilde işinin başında. Hem görünen ekipler hem de sivil ekipler 7/ 24 olayları takip ediyorlar. Bize güven, huzur veriyorlar ve çevreye de bunu hissettiriyorlar. Koordinasyonu da sadece ilçe bulunan polis teşkilatımızın birimleri ile değil aynı zamanda sivil toplum kuruluşları ile birlikte yapıyorlar” dedi.
 Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlarla buluştu.

19 İLÇENİN 911 MUHTARI TEK KİTAPTA. TÜRKİYE MUHTARLAR DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ BAŞKANI VE KIZILTOPRAK MAHALLE MUHTARI MUSTAFA YILMAZ, MAHALLE…

Alanya Belediyesi’nin, halkın muhtarlara daha kolay ulaşmasını sağlamak ve muhtarların daha modern, kullanışlı, rahat bir ortamda hizmet vermeleri amacıyla…

Kaynak: İHA

Etiketler


HABERE YORUM YAZIN

CAPTCHA security code

sanalbasin.com üyesidir
antalya haber, antalya gündem, antalya olay, antalya haberler, antalya olaylar, haber antalya.